Youtube u hd-u

Član
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poruka
31
Imam net adsl 4mb/s, ali mi na youtube seckaju klipovi u hd-u. Ne znam zasto sve lepo ocita, ali kasni slika za zvukom, ne znam sta da radim. I na kompu ne mogu da pustim film u 1080p, ali na 720p mogu, ali na youtube ni na 720p ne mogu. STA DA RADIM?

UNAPRED HVALA!!!
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2011
Poruka
142
Da li ti se to oduvek dešava ili od skora ? Koje su ti performanske kompa ? Moguce da ti je slab komp .
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poruka
31
Oduvek, ne znam moguce da mi je slab komp, nije meni problem gledati i u 720p ali ne znam zasto mi na youtube baguje, a na kompu ne..
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Najverovatnije je problem do flash playera,koji pretrazivac koristis?Proveri da na youtube nije ukljucen njihov HTML5 player.Ako imas instaliran flash i koristis chrome,koji ima svoj player i to moze biti problem,sve vise od jednog flasha je problem.Novi flash player 11 ima sistemsku zahtevnost 2.3Ghz procesor.
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Moj procesor je dual core 1.6
Nebitno,moze komp da radi i sa single core 1ghz,i hd i yt.Bitni podaci su koji pretrazivac,koji flash instaliran u kompu i manje bitno windows.Naspram tih podataka bih mogao da pomognem.Svaki pretrazivac ima svoje opcije podesavanja,sto se tice pregledanja video sadrzaja.I sam sam se mucio sa time,i to na mnogo slaboj konfiguraciji,i uspeo,cak ima i vise nacina.Kao prvo udji na yt,pusti neki video.klikni desni klik na taj video_Otvorice se prozor: kopiraj url video snimka,kopiraj kod za ugradnju,settings,global settings(preskocio sam neke opcije) i na kraju skroz dole About......,e sad ako ti tu pise HTML,tu je problem,ako je About Adobe Flash Player 11.......(onaj koji imas instal u kompu),a koristis chrome,tada moras iskljuciti chromov paper flash.Pa sve do opcija gde mozes instalirati i koristiti stari flash 9 ili 10.pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Kao prvi korak,proveri preko cega ti otvara yt,u proslom postu sam objasnio.Kada vec pustis klip na yt,desni klik i proveri zadnju stavku u otvorenom prozoru npr: About HTML5 ili About Flash Player 11.7.700.224.Takodje mozes kliknuti na: Settings,pa u otvorenoj kartici odcekiraj hardware acceleraration.Ucitaj ponovo stranicu da bi se ucitale nove postavke i vidi ima li poboljsanja.display_en.gif
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poruka
31
Ovo pise About Flash Player 11.7.700.224
Idcekiram i nista, opet mi secka na 720p sorry
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Onda ovako,add-remove deinstaliral flash player iz kompa,restart,kucaj u pretragu na ff Archived Flash Player Versions,na toj stranici skini neku stariju verziju flasha,npr 10.3.Imaces vise opcija pleyera,instaliraj for windows,bice i za linux i mac...Zatim u mozili kucaj u adres baru: About:config pa zatim stisni enter.Izaci ce upozorenje,prihvati.Kada se otvori,potrazi na spisku: plugins.hide_infobar_for_outdated_plugin treba da se pojavi vrednost u prozorcetu,dvoklik na njega da se postavi vrednost na true.Da te nebi svaki put obavestavalo da koristis stari flash player i prinudilo na update.U control panelu dvoklik na player pa Advanced i cekiraj:Never check for updates.Ukoliko ovo ne pomogne,problem ti je u grafickoj,a pleyer vracas na prvobitno stanje jednostavno sa update.Fx14aboutconfig.jpg
 
Natrag
Top