Youtube problem

Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
41
Imam problem sa uplodovanjem videa na youtube. Izaberem video koji hocu da uplodujem koji jie u flv formatu i pojavi se ona plava linija koja pokazuje proces uploada, ispod mi pise vrijeme i koliko je uplodovalo. Onda stane i samo mi se pojavi error i nece da uploduje. Do sad sam probao 100 puta i u mozzili, chrome-u, operi, safariju i nece. Probao sam jedan program tube box i nece ni preko njega. Pa ako neko moze da mi pomogn, bio bih mu zahvalan. I to nije problem samo sa ovim videom, nego i bilo koji da probam.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
prvo da bi mogao nesto da postavljas na youtube, moras se registrovati .
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Pazi u nacelu to bi trebalo da sljaka vrlo lako, i ne bi trebalo da ima problema.Glavno je da si se registrovao na Youtube,i koliko se ja secam to bi ti bilo dovoljno.Sa vremena na vreme na youtube ume daa bude velika guzva pa mi se desavalo da po par dana ne mogu da podignem video,da bi posle par dana sve radilo ok.Mozda je to problem i kod tebe...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Da li si probao sa nekim drugim formatom pored flv-a i da li si dobijao neko obaveštenje zbog čega je prekinut upload?
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
41
Da li si probao sa nekim drugim formatom pored flv-a i da li si dobijao neko obaveštenje zbog čega je prekinut upload?


Nisam dobijao obavjestenja, samo prekine i pise error. Jesam i druge formate i isto. Pre par dana sam uspio nesto uplodovati, ali sad nece nikako. Neznam stvarno sta je.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Onda stvarno ne znam, mora da je do njih...moraćeš da budeš uporan :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Nisam dobijao obavjestenja, samo prekine i pise error. Jesam i druge formate i isto. Pre par dana sam uspio nesto uplodovati, ali sad nece nikako. Neznam stvarno sta je.

To ti je do youtubea neki klipovi su jednostavno zabranjeni za uplodovanje ili ima vec postojeci klip koji ti zelis uplodovati uploaduj neki drugi klip ne moras taj.yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
To ti je do youtubea neki klipovi su jednostavno zabranjeni za uplodovanje ili ima vec postojeci klip koji ti zelis uplodovati uploaduj neki drugi klip ne moras taj.yes3

Ni jedan klip sam po sebi ne možeš da bude problem zbog toga što je njegov sadržaj zabranjen iz bilo kog razloga. Kao što sam već negde napisao kad bi se zaista poštovala sva pravila koja na youtube postoje a vezana su za autorska prava onda većina klipova koji se mogu videti na youtube ne bi više bila tu....prema tome ništa se unapred, pre upload-a, ne može znati yes3
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ni jedan klip sam po sebi ne možeš da bude problem zbog toga što je njegov sadržaj zabranjen iz bilo kog razloga. Kao što sam već negde napisao kad bi se zaista poštovala sva pravila koja na youtube postoje a vezana su za autorska prava onda većina klipova koji se mogu videti na youtube ne bi više bila tu....prema tome ništa se unapred, pre upload-a, ne može znati yes3

Da tako je i za ostale sajtove kada se registrujes naprimer na serbianu prvo se izbace pravila i skoro niko ih ne procita nego klikne samo prihvatam pravila to je mana ljudiyes3
 
Natrag
Top