Youtube problem

Član
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
9
Zanima me da li je moguće napraviti ugovor sa Youtube-om koji ne bi dozvoljavao ostalim korisnicima da re-upoloaduju moje video snimke na sajt? Ja mislim da je moguće, ali ne mogu da pronađem tu opciju na Youtube-u. Da li je to besplatno ili se plaća? Najiskrenije bih zamolio nekoga mi pošalje link u što kraćem vremenskom periodu. Hvala!!! :)
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Želiš zabraniti drugima da vide tvoj video materijal? Možeš podesiti svoj video snimke na PRIVATE ( vidiš ih samo ti) ili da ih vidi samo onaj kome ti daš lnk..


Znači, klikni na neki od klipova, EDIT ...
4gm0m.jpg


Tu promjeni kako ti odgovara. Ne zaboravi da snimiš promjene.

Sve najbolje!
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2012
Poruka
3
U poslednje vreme ,nekih 2-3 meseca kada otvorim neki snimak na Youtub sa strane mi je bilo ponuđeno 10-ak snimaka sličnog sadržaja ili nekih novih zanimljivih snimaka sa slikama ponuđenih snimaka. Danas mi prikazuje samo 3 do 4 sličice a svi ostali predlozi su sa crnim ekranom. i naslovom snimka. Interesuje me zašto se to dešava i da li sam ja negde u postavkama izazvao ovako nešto. Ako neko zna kako da vratim ranije prikazivanje početnih slika snimaka,bio bih mu zahvalan da mi napiše kako to da izvedem.
 
Član
Učlanjen(a)
18.03.2010
Poruka
1
a sto fino ne nakacis na nekom uglu svog video klipa svoje ime preko nekog programa za obradu video materijala i gotova prica ?
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2012
Poruka
5
mozes postati partner da ne krsis autorska prava, nemza veze ako neko stavlja tvoje klipove moras imati 500+subscribe u mjesec dana naj manje 2 klipa stavljati kad predje 500 sub posalji zahtje nekim firmama nemozes direktno sa yt jeli nije jos doslo to u SRBIJU
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
6
He he stvarno bih voleo da mi postavljac teme objasni razlog zasto ne bi voleo da mu se video siri internetom? Ono razmisljam vec neko vreme i nikako mi ne pada ni jedan logican razlog zbog cega bi neko to zeleo. Ljudi placaju hiljade i hiljade evra za reklame a on bi da njegov video vidi samo mama i tata :) ili drug iz klupe :) . Ako zeli da mu ga vidi samo uzak krug ljudi neka jednostavno posalje mejlom svima njima i eto problem resen ha ha
 
Natrag
Top