Youtube problem

Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Poz,jel moze neko da mi kaze sta da uradim ili kome da posaljem mail da mi ne brisu snimke sto imaju preko 15 minuta

Jel sam te videoklipove snimao sa tv-a i nemogu da ih vise delim na part 1 ,part 2....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pravila su pravila :dntknw:

Ja sam dobio obaveštenja kad sam uploadovao 25-ti ili 30-ti snimak da imam pravo na postavljanje klipova dužih od 15 minuta yes3
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
au jbg,imam ja preko 20 videa,al na drugom kanalu,ovaj kanal sam specialno napravio da uploadujem sinhrinizovane crtace
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
au jbg,imam ja preko 20 videa,al na drugom kanalu,ovaj kanal sam specialno napravio da uploadujem sinhrinizovane crtace

Mislim da je ipak 30 u pitanju.
Možeš da nabaciš neku muziku čisto da dođeš do potrebne cifre a onda na istom kanalu postavljaš crtaće ali za njih napraviš posebnu grupu u svom profilu, tak oda bude preglednije za one koje samo crtaći zanimaju ;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
cek ae mi objasni kako to da uradim 2 grupe
Jel bih mogo 30 kratkih pesama u toku dana da upload,i vec sutra da mi ubace preko 20 minuta

Jel posle mogu da obrisem pesme?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Radi se o tome da napraviš playliste na svom pravilu.
Znači uloguješ se, pa onda ideš na Videos u svom nalogu. Sa leve strane stoji Playlist + New. Tu uđeš napraviš listu i daš joj naziv. N aistoj stranici štikliraš Video snimke a zatim ih uneseš u playlistu (Add to)
Na vrh ustranice, kada otvaraš profil ti klikneš na Videos and Playlists tu ćeš sa desne strane primetiti playlistu koju su napravio. To samo treba da štikliraš i sačuvaš...
Na kraju kada ponovo otvoriš svoju profil stranu videćeš promene sa desne strane. Prvo ide lista svih uploadovanih snimaka pa ispod nje playliste....

A za to drugo stvarno ne znam šta će desiti kad izbrišeš pesme :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
ok,mozda mi je cak bolja solucija da uploadujem na megaupload,pa da haram po forumima ;)
 
Član
Učlanjen(a)
09.06.2011
Poruka
1
bojim se da od megauploada neces puno zaraditi. pogledaj alternative poput fileserve i wupload. puno vise placaju.
ali svako napravi i youtube kanal, pa makar poceo dijeliti klipove na dva
 
Član
Učlanjen(a)
21.04.2010
Poruka
33
Robo Warior mislim da se warior ne pise ovako vec WARRIOR
LOOOOOOOOOOOOOOOL
 
Natrag
Top