Youtube klip - film, pomoc, hitno, najhitnije

Član
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
1
[TABLE="class: tborder, width: 100%, align: center"]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="class: alt1, bgcolor: #F5F5FF"]Evo ovako, moram sutra jedan klip, tj. film postaviti na sajt youtube.com, radi se o aploadovanju jednog filma, ono sto mi je glavno pitanje i problem, to je da nisam jos uvek (a preko sajtova kao sto su filmovizija ili sl bar jos uvek nisam pronasao nacin downloadovanja filmova) uspeo da razaznam, mada nikad nisam ni pokusavao, na koji nacin ja mogu ubaciti titl u film??? Npr. ja skinem film sa neta, i onda ubacim prevod, skinut takodje s neta, npr. sajt titlovi, znate i sami. E, sad, tu nastaje problem, jer ja nisam siguran u mogucnost da ce na filmu koji ubacujem na yt uopste biti prevoda, jer to ne znam, a zaista bi bilo pogubno po mene da sutra dugo vremena ubacujem film na jutjub (znate kako to sporo ide i sami), a da se na kraju desi da se prevod ni ne ubaci. Znaci, meni radi prevod kad skinem neki film, i ja skinem i prevod, ali avaj, meni radi prevod, ali ne pamti u film, tj. video! E sad, moje je pitanje, da li je i kako moguce sacuvati titl u film, i onda lepo takav ubaciti na jutjub, i ako jeste kako, a ako nije, da li postoji neki program koji bi to mogao omoguciti??? Hitno mi je potrebna pomoc i sutra mi je to jako, jako bitno, da to bas sutra uradim... zato, molim vas, potrebna mi je pomoc kao nikad dosad, znam da cu je ovde naci, zato, pomagajte kako i koliko znate, ako se krse neka pravila, slobodno mi na pp pisite, samo molim vas najhitnije, jer resenje ovog problema mi je potrebno sutra, unapred hvala!!!
smile.gif

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: alt2, bgcolor: #E1E4F2"]
user_online.gif


[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207

Ako ne znaš nalijepiti titl, možeš ga ubaciti direktno na youtube.
Kada postaviš film, idi na CAPTION, i tu ubaci titl.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top