Youtube i google account

Učlanjen(a)
30.01.2021
Poruka
31
Pozz drustvo imam jedno pitanje i nadam se da ce mi neko moci pomoci! Odavno imam gmail account (glavni account) gdje mi stizu mailovi i sl. Dok sam mladji bio zezao sam se na youtube objavljivao klipove i fasovao ban ali samo na youtube gmail i dalje mogu koristiti. Sad sam napravio novi yahoo account za youtube i mogu se logovati sasvim normalno na youtube. Sad nastaje problem kad god otvorim google pocetnu stranicu logovan sam sa tim yahoo nalogom i moram u desnom gornjem cosku uvijek prebaciti na prvi gmail account koji koristim za mailove. Jel postoji nesta ili neki mod da mi je na youtube uvijek logovan sa novim yahoo mailom a kad otvorim google da mi je stari account koji koristim za mailove.. Na telefonu sam uspio to da napravim i radi sasvim normalno youtube app kad otvorim je yahoo account a gmail i google su mi stari account! Hvala i nadam se da ste mogli razumijeti sta je problem? :) btw koristim firefox
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
25.191
Pozdrav,instaliraj CCleaner (Pro) ocisti racunar..pa se ponovo uloguj na account koji oces da koristis trebalo bi da uspes jer je ccleaner najbolji za to (ako sam razumeo na sta mislis)...

POzz bYdS...
 
Natrag
Top