youtube glavi

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pozdrav.

imam problem sa youtube.com, naime desava se problem kada gledam hd ili fullhd u google chrome, nemoze nikako sjecka stalno i procesor mi je na 100%, a isti video reprodukujem u aurori ili mozili i ide normalno u full hd i cpu je na 40-60%
problem nije u snazi racunara nego u necemu u sistemu ili pretrazivacu google chrome s kojim imam problema i na drugim poljima. pre pola godine sam mogao full hd da gledam u chrome a sad nece, reinstaliro sam ga, obrisao istoriju, deaktiviro plugine, instalirao java 7 update 60.
stvarno nekontam u cemu je problem, da li neko moze nema slicne problem
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Kucaj u browser-u: chrome://plugins, zatim klikni na plus u desnom uglu(details dugme), zatim trebalo bi u rubrici flash player da imas 2 flash plugina, pronadji pepperflash i idi na opciju disable pored njega pa pokusaj. Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
malo je bolje, ali idalje cpu se bori sa videom stalno je preko 90%
dok isti video u aurori cpu radi na 40-60%
zar je moguce da ima toliko razlike.
citao sam da je chrome los pretrazivac po svojim mogucnostima.
sta mi vi savjetujete , vec me je iznerviro, najvjerovatnije cu ga uninstal

evo sad sam provjerio i na laptopu gde mi je 64bit win 7
i ista situacija na chrome uvek je load preko 90%
a mozila 50-60%
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Na precici chrome na ekranu desni klik-properties-find target(open location).Pronadji fajl: ffmpegsumo.dll, i izbrisi ga,tako ces onemoguciti html5 player u chrome na yt,i radice preko flasha.Pozzzz
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Mišljenja sam da bi ti trebao komplet Windows prečešljati. Vjerovatno je tu malo veći problem koji se manifestuje na Google Chrome....Moguće je da imaš i adware na pretraživačima. Jesi li gledao ili ako ti je lakše uslikaj screenshot instaliranih programa....
 
Učlanjen(a)
09.07.2014
Poruka
18
testiraj racunar na infekcije
http://www.sophos.com/en-us/products/free-tools/virus-removal-tool.aspx
ili probaj sa ovim
http://www.superantispyware.com/download.html
Oslobodi racunar suvisnih procesa (*koliko ima procesa kod tebe*)
Spusti mu performanse iz sistem properties advanced setings
Kucaj msconfig ugasi sve servise koji nisu od Microsofta i startup progame pogasi deinstaliraj programe koji ti netrebaju ocisti racuanr sa cclinerom fragmentuj hdd sa Auslogics Disk Defrag Professional ocisti registi bazu sa Registry First Aid ma sta god da uradis od ovoga sigurno ce biti bolje.
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Evo resenjaaaaaaaaaaa...pusti youtube link preko VLC playera 2.1.3 verzije i radi bez problema :D
 
Natrag
Top