Youtube Auto Upload fajlova

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
34476334.jpg


Mozete bez problema uploadovati fase fajlove na Youtube sjt bez da idete na njega.Taj postupak mozete jednostavno uraditi jednim malim alatom koga imate na adresi....

:download:

Kod:
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/free-youtube-uploader.htm



Posto downloadovali ovaj alat u vas racunar sada mozete krenuti i na instalaciju istog......
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
INSTALACIJA

Posto downloadovali ovaj alat kliknite misem na FreeYouTubeUploader.exe....broj 1 a zatim u novom prozoru odaberite jezik instalacije a zatim kliknite misem na dugme OK.....broj 2

aYvQZRgPd.jpg


U novom prozoru kliknite misem na Next......broj 3

kHMKd.jpg


Zatim cekirajte misem opciju da prihvatate licencu i uslove inastalacije ,I accept the agreement....broj 4 a zatim kliknite misem na dugme Next....broj 5

OBoWNvA.jpg


Zatim takodje kliknite na Next....broj 6 (osim ako nemate posebnu zelju da instalirate ovaj alat u delu racunara koji sami zelite...Ako hocete sami odrediti gde ce se on i instalirati kliknite na Browse i namestite u kom delu racunara zelite da imate instalaciju ovog alata)...

pEex4G.jpg


Zatim ako ne zelite tolbare i raznorazne dodatke u internet pretrazivacu od strane proizvodjaca ovog programa odcekirajte sve kvadratice sa leve strane.....broj 7 a zatim kliknite misem na Next.....broj 8

17207475.jpg


U novom prozoru kliknite misem na Install.....broj 9

GqNk.jpg


Po zavrsetku instlacije dobicete na desktopu ikonu za startovanje programa....Preostaje jos da kliknete misem na dugme Finish....broj 10

69427296.jpg


Sada mozemo posto instalirali alat,kreirati nas nalog na Youtube sajt i krenuti u upload zeljenih fajlova......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
YOUTUBE UPLOAD

Ako zelite video zapis da uploadujete na youtube sajt mozete to jednostavno uraditi pomocu ovog alata.Potrebno je prvo da kreirate svoj racun na youtube sajt.Kreiranje racuna (registracija) na youtube je besplatna i nju mozete uraditi na sledeci nacin.......
Kreiranje racuna

Ako zelite da uploadujete video na Toutube morate prvo kreirati racun.Odite na adresu



Kod:
http://www.youtube.com/

Posto ste dosli tamo kliknite na Create Account.....broj 1



Upisite svoje podatke(po zelji)te kliknite na I acept.....broj 2



Upisite validnu mail adresu.....pasword po zelji......i ostalo sto se zahteva te kliknite na Create New Account and Finish......broj 3



Posto smo kreirali svoj racun .....broj 4.....zatrazice od nas da ga verifikujemo.......



Odite na vasu mail adresu koju ste upisali u registraciji prilikom kreiranja racuna,otvorite mail koji dobili o potvrdi registrovanja i kliknite na link za verifikaciju.....broj....5



Odvesce vas na youtube sajt i sada ste konacno registrovali i verifikovali svoj racun.......broj 6



Sada mozemo dalje ici na upload zeljenog videa.....


Posto kreirali racun mozemo krenuti na upload vec pripremljenog video zapisa iz vaseg racunara na Youtube sajt.U delu programa Youtube imate opciju uploada video klipova iz vaseg racunara direktno na Youtube sajt.Postupak je sledeci.Duplim klikom misa startujte ikonu programa Free YouTube Uploader...broj 3

42711828.jpg


U novootvorenom prozoru programa kliknite misem na dugme Change Account...broj 4 a zatim u novootvorenom prozoru upisite vas User Name i Password koji ste sami odredili prilikom kreiranja youtube racuna i sa kojim se logujete na ovaj sajt.....broj 5,te posto upisali kliknite misem na dugme OK....broj 6

29733945.jpg


Zatim kliknite misem na dugme Add Files .....broj 7 a zatim u novootvorenom prozoru pronadjite u racunaru video zapis koji pripremili za upload na youtube sajt.Obelezite misem ovaj video zapis (flv,avi,wma ....formata) te kliknite misem na dugme Open....broj 8

32145615.jpg


U delu programa Title mozete dati ime video zapisu po zelji....broj 9,takodje napisati neki komentar o ovom video zapisu u delu programa Description.....broj 10,odrediti u padajucem meniju u kojoj kategoriji zelite svrstati vas video xapis a takodje mozete odrediti dali hocete da to bude javni video (sa javnim prikazivanjem da ga svi vide - Public ili da vas video zapis bude dostupan samo onima za koje vi date dozvolu - Private)....broj 11.Posto sve ovo odredili preostaje jos da kliknete misem na dugme Private.....broj 12

32694421.jpg


Sacekajte da se vas video zapis uploaduje do kraja......

85541587.jpg


Po zavrsetku uploada dobicete link (adresu) na kojoj se nalazi vas uploadovani video klip na youtube sajtu.....broj 13 a na vama je jos da kliknete misem na OK....broj 14

17830055.jpg


Sacekajte malo da se vas uploadovani video zapis procesuira na youtube sajtu a zatim mozete otici na ponudjenu adresu koju ste dobili po zavrsenom uploadu i videcete uploadovani vas video klip na vasem youtube racunu......

79935389.jpg
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF.......

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!1195&authkey=AGe38tNanvjdL_k" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
49
Boki imam fajl od 290 mb duzine 52 minuta .postoji li varijanta da ga neki program sam podeli i uploaduje ili ja prvo moram sam da ga izdelim na po 15 min pa da onda kacim deo po deo? meni se to vodi kao m4v fajl i par programa koji sluze za deljenje a skojima sam probao da podelim ne podrzavaju taj format pa mi i tu treba pomoc tj koji program preporucujes za tu namenu poz
 

C0a

Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
81
Probaj ovako da ga upload mislim da ces moci, posto sam vidjao klipove duze od 15min
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
49
Hvala druze na savetu probacu posto sam poprilicna neznalica znace mi sve dobronamerne smernice poz
 
Natrag
Top