You Tube - pitanje

Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
13
Pozdrav drustvo. Imam jedno pitanje! Pre jedno mesec dana postavio sam video na you tube-u, jedna pesma Brinti Spirs i pozadini se menjaju neke slike (radjeno u mouvie.m.). To mi je prvi video da sam ubacio tako da a nalog imam vec neke 2 godine. Sve u svemu na mail mi je stigla poruka da krsim autorska prava da je to u vlasnistvu sonija, itd, naravno je idiot uopste nisam znao za to. Obrisao sam video i posle sam video, kad udjem na you tube nalog, nekog subscribera koji je postavljao neke video klipove britni spirs. Neznam da li da obrisem tog subscribera i da zatvorim nalog ili sta? Iscimao sam se da me mozda ne tuzi, jer nemam pojma o tome. Neka neko napise nesto ako zna o tome bas bih bio zahvalan.
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Ugasili bi ti video sigurno i da ga nisi izbrisao isto kao i meni,mene je tuzio autor pesme nije bitno koji jer nisam znao da je autor te pesme da je on napisao pa je i peva.Medjutim jeste bila njegova pesma, al je drugi prepevao, i to mi je bilo krivo,zato sto ima mali milion prepavanih pesama,njegovih od raznih izvodjaca.Cak sam dobio i imejl od njega kako mi,se pravda i da je iso redom od videa do videa i slao You tubu poruke da je on vlasniktj.autor te pesme.Svi video zapisi su bili ugaseni sa njegovom pesmom.A taj drugi sto je postavio klipove od nje Britni i on ce biti ugasen sem ako nije dobio ovlascenja i otkupio prava na pesmu da stavi na kanal jedino tako ga nece ugasiti.(kako se to radi nemam pojma).
 
Natrag
Top