Yandex Navigator

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.610
Muški glas. Fuj. Verujem da ima dosta korisnika koji se roguše kao i ja kada čuju muški glas za navođenje :D

Ima mnogo korisnika koji ne preizimaju bilo kakve aplikacije iz prodavnice. Niti uopšte vezuju ssistem za google nalog.
Овде није реч о укусима него о подршци. Поред тога, питање сам поставио да сазнам чему овде качење апликације коју је са маркета могуће преузети а касније се она сама ажурира?
Сем Гугл налога, може се преузети са RuStore или јандекса, где није потребан налог.
Али да не ширимо беспотребно дискусију. Добио сам одговор који могу превести на, беспослен поп јариће крштава.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.688
Mi smo u Srbiji. Ne znam nikoga, a znam ih mnogo, ko koristi RuStore ili Yandex. Da nije BP-a, ništa njihovo se ovde ne bi popularisalo.
App ne može sama da se ažurira ako uređaj nije povezan na nalog

Jeste, sve ove app mogu se sasvim legalno i bezbedno preuzeti sa nekog od mnogobrojnih hostova. Samo iznenađujuće veliki broj korisnika ne radi apdejt, ne iformiše se o takvim stvarima, informacije prikuplja na forumima.
A, najbitnije, potencijalni novi korisnik prvi put će instalurati aplikаciju preuzetu odavde.

Jasnije sada? :)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.610
Mi smo u Srbiji. Ne znam nikoga, a znam ih mnogo, ko koristi RuStore ili Yandex. Da nije BP-a, ništa njihovo se ovde ne bi popularisalo.
App ne može sama da se ažurira ako uređaj nije povezan na nalog

Jeste, sve ove app mogu se sasvim legalno i bezbedno preuzeti sa nekog od mnogobrojnih hostova. Samo iznenađujuće veliki broj korisnika ne radi apdejt, ne iformiše se o takvim stvarima, informacije prikuplja na forumima.
A, najbitnije, potencijalni novi korisnik prvi put će instalurati aplikаciju preuzetu odavde.

Jasnije sada? :)
Извини, то је твоје виђење које не мора одговарати истини. Прво си рекао, подршка, па нешто се и плаћа па рекламе? Колико видим, од тога није ништа тачно. Онда, теби се не свиђа мушки глас?
Сад Гугл налог....
Колико видим, ни сам не знаш али трудиш се да мени појасниш?
Хвала ти на труду, мада и даље нисам добио суштинско објашњење.
Да не гушимо даље тему, многи ће из наше преписке сазнати да апликација није платна, има подршку за српски и сама се ажурира. Кога то не интересује, нека скида одавде апликацију ако му не смета што иста можда може бити и злонамерно модификована? Ризик постоји а на вама је избор.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.610
Јандекс навигација вам омогућава да унесете исправке и допуне у мапе.
Треба кликнути у левом горњем углу на профил:
viber_slika_2024-06-14_16-23-14-328.jpg
А затим на следећој страни на:
viber_slika_2024-06-14_16-23-14-334.jpg
И долазите до опција:
viber_slika_2024-06-14_16-26-29-742.jpg
Пошто је Јандекс навигација и официјелна навигација Јандекс таксија у Русији, таксисти коригују мапе и зато су јандексове мапе најпрецизније.
Може се исто тако личним доприносом подићи квалитет мапа у Србији?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.046

Yandex Navigator 19.0.0.737155870

armeabi-v7a arm64-v8a x86 x86_64

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.610
"

Nije mi jasno o čemu ti pišeš? Veruješ svojim očima?


Pogledajte prilog 170992
Зашто сам поставио питање о качењу АПК који је бесплатан? Да, пише да садржи рекламе и плаћање али какве рекламе и плаћања у Србији? То ми нико није одговорио?
У Србији нема Јандекс платне картице и њихових сервиса па не знам о каквим рекламама и плаћању је реч? Да би вам то појаснио, пример из Русије. Значи, нема било каквих реклама сем оних које сте ви штиклирали. Ја сам штиклирао бензинске пумпе, и на навигацији видим које су ми близу са ценама горива и оценом квалитета. Навигација ми нуди и плаћање горива, тако да максимално могу уштедети време. Значи, платим путем апликације гориво а на пумпи само сипам гориво.
viber_slika_2024-06-20_09-29-40-594.jpg
Било какве друге рекламе не искачу нити има речи о неком плаћању. Зато ме интересује, какве се то рекламе појављују у Србији и о каквом плаћању је реч?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.610
Сад сам погледао шта се подразумева под рекламама:
viber_slika_2024-06-20_09-54-07-935.jpg
Не знам, можда се у Србији рекламирају аутомобили или делови, односно, да ли је неко платио оглашавање на Јандекс навигацији на територији Србије. Због санкција, Јандекс је подељен и сада постоји централа у ЕУ и Русији. Чак је и власнички део другачији и зато може бити разлике али ја не знам какве су и зато питам конкретно а нико да ми одговори, какве се то рекламе појављују у Србији и шта се то конкретно плаћа?
Узгред, апликација се аутоматски ажурирала на последњу верзију још 11 јуна:
viber_slika_2024-06-20_09-54-07-967.jpg
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.610
Бесплатан јaндекс АПК са проверених извора а не турског хостинга и слично. Оригиналан, не модификован АПК:
Нове верзије нема потребе да скидате, апликација се сама ажурира!
 
Natrag
Top