Učlanjen(a)
03.10.2013
Poruka
44
Pozdrav ljudi.
Imam problem sa yahoo mail-om. Problem je u tome sto kada pokusam da udjem na njega (znam sigurno ID i password) trazi mi da ukucam security question... ali problem je u tome sto se ja ne secam jer je to bilo pre 3 godine. Dali neko zna kako mogu to da resim?Untitled.png
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Pozdrav ljudi.
Imam problem sa yahoo mail-om. Problem je u tome sto kada pokusam da udjem na njega (znam sigurno ID i password) trazi mi da ukucam security question... ali problem je u tome sto se ja ne secam jer je to bilo pre 3 godine. Dali neko zna kako mogu to da resim?Pogledajte prilog 44903

Najverovatnije da si bio dugo neaktivan na tom nalogu pa ti zato to trazi!
Moj savet ti je ako ne mozes dase setis koji je bio odgovor postedi sebe
peripetija i otvori novi nalog!
Jer mislim da kad ide provera imas jos 3 pitanja posle tog viseslojna provera!
 
Učlanjen(a)
03.10.2013
Poruka
44
Nisam bio dugo neaktivan nego je to zbog toga sto sam se ulogovao na poslu pa ponda kuci pa kod druga i zbog toga trazi da potvrdim identitet.
Znam da je ovo peripetija ali mi treba ovaj mail ima vazne stvari tamo....nadam se da ce neko da zna da mi pomogne.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Nisam bio dugo neaktivan nego je to zbog toga sto sam se ulogovao na poslu pa ponda kuci pa kod druga i zbog toga trazi da potvrdim identitet.
Znam da je ovo peripetija ali mi treba ovaj mail ima vazne stvari tamo....nadam se da ce neko da zna da mi pomogne.

Onda ti je jedino resenje da se setis odgovora na sigurnosna pitanja da bi mogao da mu pristupis!
Ili da se obratis njihovoj podrsci za pomoc mada i oni ce te pitati za odgovore!
 
Učlanjen(a)
03.10.2013
Poruka
44
Lepota ko da se seti sta sam stavio pre 3 godine...Kako mogu da pricam ili da posaljem mail podrsci?
 
Natrag
Top