XTube mobilni UMI Rome x

Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
16
Neki dan dobijem sms poruku da sam se pretplatio na nakakav sajt XTube i da su mi zbog toga naplatili 180 din i da ako zelim mogu da se odjavim. Naravno ja se odmah odjavim, ali bio je u sms nekakav link i ja ,budala, pritisnim da odem na taj link kad ono nista, nece da ode. Ja kontaktiram MTS servis i oni mi tamo kod njih nameste da ne dobijam poruke da cetvorocifrenih brojeva. Ali posle izvesnog vremena ja primetim da mi mobilni sam salje poruku na broj 6666, a poruka glasni XTUB 213902, ili neki drugi broj, i odmah mi stigne poruka od mts-a da ne mogu da posaljem poruku ka tom sajtu, ali bez obzira na to svaki put kad mobilni posalje poruku medi ode od 3 do 6 dinara. Ja ponovo kontaktiram mts i oni mi daju broj provajdera koji koristi broj 6666 i ja njih nazovem, bg broj telefona, i javi mi se neka zenska koja prica na hrvatskom. Kaze ona meni da ja jesam se prijavio kod njih, mada ja ne znam kada jer znam da nisam, ali da ona moze da me izbrise iz njihove baze. Ja odnesem mobilni kod majstora i on je tamo nesto cackao i rekao mi da sad ne bi trebalo to da mi se ponovo javlja, ako se javi onda on ne zna sta moze da uradi da to resi. Naravno mobilni mi je marke UMI Rome X pa nemaju majstori softvera za njega, imaju valjda neki u BG. Radio je meni mob 24 h ok, i onda opet po starom. Sms ide sam a racun raste, tako da sam morao sim karticu da ubacim u drugi mob da bi mogao da koristim moj broj telefona.
Jel imao neko slican problem i kako ga je resio ?
 
Natrag
Top