Xiaomi telefon kupljen u radnji samo spam

Učlanjen(a)
30.04.2020
Poruka
67
Kupio sam pre godinu dana nov tel ksiaomi redmi 6 u radnji sa 24 meseca garancije i imam enormnu količinu spama koju sam morao ručno da isključujem u svakoj miui aplikaciji koju koristim. Kako sam stao na kraj tim spamovima tako mi telefon stalno prijavljuje nedostatak memorije, glavi, aninstalira app. Nekoliko puta mi je viber narastao na neverovatnih 1 gb! Iako imam veliku memorijsku karticu u telefonu i sve se pohranjuje na nju, opet nema memorije! Dal je moguće da već posle pola godine od kupovine telefon postaje potpuno neupotrebljiv?!??

Imam nekoliko aplikacija instaliranih i opet nema memorije, opet baguje i zapinje. Ne može ni apdejte app da odradi pa i one u nekoliko dana prestaju da rade tj baguju ipucaju! Screenshot_2020-10-09-15-00-33-586_com.miui.home.jpg
 
Učlanjen(a)
30.04.2020
Poruka
67
Da maltretman ksiaomi šupčina bude veći, svakih par meseci sa nekim apdejtom OPET se uključi spam i mora opet ručno da se isključuje! Sad sam otkrio da mi je add block na mi pretraživaču opet isključen!Screenshot_2020-10-11-13-06-23-991_com.android.browser.jpg
 
Natrag
Top