XIAOMI REDMI NOTE 10S

Član
Učlanjen(a)
09.05.2010
Poruka
13
Kupio sam mob. telefon XIAOMI REDMI NOTE 10S. Sa google play prodavnice sam preuzeo app (facebook) SLAGALICA i instalirao je. Međutim prilikom otvaranja app se dešava da se ona otvori i posle jedne sekunde nestane sa displeja. I tako stalno. Aplikacija ostane u telefonu ali ne može da se startuje. Molim za pomoć. HVALA. To je ta aplikacija.

1646065794526.png1646065794526.png
 
Učlanjen(a)
11.05.2014
Poruka
19
To je xiaomi, imam ga vec par meseci. Super je telefon i kamera je dobra takodje. Lepo je radio a onda je odjednom poceo da baguje i da koci, aplikacije takodje nisam mogao da otvorim. Uradio sam fabricki reset i od tada lepo radi. Pokusaj da obrises aplikaciju i ponovo je instaliras za pocetak.
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
121
To je xiaomi, imam ga vec par meseci. Super je telefon i kamera je dobra takodje. Lepo je radio a onda je odjednom poceo da baguje i da koci, aplikacije takodje nisam mogao da otvorim. Uradio sam fabricki reset i od tada lepo radi. Pokusaj da obrises aplikaciju i ponovo je instaliras za pocetak.
Koristim Xiaomi Redmi Note 9S kao firmin telefon vec dve godine i mogu reci da sam njime prezadovoljan nikad do sad nije zabagovao a sta mu sve nisam instalirao i radio, mozda je dobar jer je bio za strano trziste ;)
 
Natrag
Top