Xiaomi Note 8 Pro 128GB ili Huawei P Smart Pro DS bijeli

Član
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruka
10
Izgledaju tu negdje, ali koji je po vama bolji? Da li ima netko iskustva sa ova dva aparata? Mane, vrline....?
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Druze ja ti mogu reci za Xiaomi da je dobar tel (bio sam u kontaktu sa njim jedno vreme) brz,kamera dobra...jedina mana je da reklame iskacu u fabrickim aplikacijama.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Žena moja ima huawei,a ja xiaomi njen je bolji telefon.Nisu ti modeli,al po usporedbi brenda.
Za reklame na xiaomi telefonu postoji debloater i povadiš sve tvorničke aplikacije iz uređaja koje ti smetaju.Ja ti preporučam huawei daleko su napredniji,xiaomi je jeftiniji brend.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Druze ja ti mogu reci za Xiaomi da je dobar tel (bio sam u kontaktu sa njim jedno vreme) brz,kamera dobra...jedina mana je da reklame iskacu u fabrickim aplikacijama.


Kod mene je takodje xiaomi rijesio sam se reklama na nacin kako je objasnjeno.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Žena moja ima huawei,a ja xiaomi njen je bolji telefon.Nisu ti modeli,al po usporedbi brenda.
Za reklame na xiaomi telefonu postoji debloater i povadiš sve tvorničke aplikacije iz uređaja koje ti smetaju.Ja ti preporučam huawei daleko su napredniji,xiaomi je jeftiniji brend.

Zavisi koju klasu xiaomi imas ti a koji zena. Sto se tice koji je poznatiji naravno da je huawei. Da si platio svoj xiaomi kao sto je zena huawei bio bi i tvoj dobar. Koliko para toliko muzike.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Izgledaju tu negdje, ali koji je po vama bolji? Da li ima netko iskustva sa ova dva aparata? Mane, vrline....?

Pogledaj usporedbu pa sam odluci.


Pogledaj godinu i mjesec proizvodnje, koji android koriste i koji ima mogucnost nadogradnje, kapacitet baterije kod oba, kamere, koje procesore koriste, pogledaj recenzije za oba mobitela, pogledaj sta nude za pare koje traze, itd itd
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Zavisi koju klasu xiaomi imas ti a koji zena. Sto se tice koji je poznatiji naravno da je huawei. Da si platio svoj xiaomi kao sto je zena huawei bio bi i tvoj dobar. Koliko para toliko muzike.
Čuj njega :D ,valjda znam šta pričam.Huawei je klasa više .Moj je xiaomi redmi note 8t,a ženin p20 lite.
Huawei je fluidniji ,lakši ,tanji tako da mi je to dovoljno.
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruka
10
Pogledaj usporedbu pa sam odluci.


Pogledaj godinu i mjesec proizvodnje, koji android koriste i koji ima mogucnost nadogradnje, kapacitet baterije kod oba, kamere, koje procesore koriste, pogledaj recenzije za oba mobitela, pogledaj sta nude za pare koje traze, itd itd
CIjena za koju mogu kupiti je ista. Oba imaju 6GB ram, 128gb prostora, xiaomi 64mpx (4 kamere), 4500 mAh, huawei 48mpx (3 kamere) i 4000mAh...nisam uspio naci ali mislim da nemaju stabilizatore slike prilikom snimanja. Po ovome ispada da je Xiaomi bolji ali nisam bas suiguran. Ja imam huawei mate 10 pro i jako sam zadovoljan pa se sve mislim koji bi od ova dva uzeo za djecu...Kazem, moj huawei je super, a xiaomi nisam imao, a opet po specifikacijama izgleda xiaomi malo bolji, ali ne zanam koliko je pouzdan.

Što je sa google servisima? Da li im Huawei ima pristup? A xiaomi?
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Hueawe p20 lite ima 4gb rama, a tvoj xiaomi 3., zato je huawei fluidniji. A kakve su slike?
Moj xiaomi ima 4 gb rama ,tako da ....Slike su ok.Valjda ćeš uzet mobitel sa mediatekovim procesorom.Izrađuješ plakate pa ti treba kamera sa 64mp.Uglavnom svatko ima svoje mišljenje,a ti uzmi koji ti se najviše svidi.Pogledaj youtube možda ima usporedba ta dva modela.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top