Xbox 360 vs Ps3.. Sta vam je draze? :)

Član
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poruka
31
Moje misljenje da su ove dve konzole jako slicne.. samo sto za ps3 ima vise eskluziva, ali to mi nestnije bitno.. jer meni je najjaca igrica za xbox 360 forza horizon, koji naravno nema za ps3

Nisam imao do sam ni jednu od te dve konzole, ali sam imao priliku da se upoznam sa obe, u igraonici sam igrao Ps3 i Xbox 360, msm da je malko bolji Xbox :)

Xbox 360:

1.Malo je brzi od Ps-a dosta brze ucitava igrice.
2.Kontroler je cudan (za igrace koji su igrali dosta vremena ps1,2), ali kasnije.. kad se naviknes dosta je bolji, i lakse se igra na njemu.
3.Mana je sto ima "RROD", ali i to su resili kod ovih novih verzija.
4.Prednos je sto ne moras da instaliras igrice, nego samo ubacis CD i igras k'o covek .

PS3

1.Dosta izdrzljivija konzola od Xbox-a.
2.Ima vise eskluziva nego Xbox (Ali ja kazem to meni nije toliko bitno).
3.MP je besplatan..
4.Mana je sto je dosta skuplji.

Moj izbor je Xbox.. jer dosta je pristupacniji siroj masi, po meni malko bolja grafika i sto je brzi.
Ali glavni razlog je sto cu kupiti Xbox je to sto je cena dosta manj..


OVU SAM TEMU ONAKO OTVORIO, JER MI JE DOSADNO, A I ZANIMA ME MISLJENJE DRUGIH LJUDI..
ODGOVARAJTE U STO VECEM BROJU..

POZDRAV: Dejan :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
PS3 imam ga godinu dana . Banovali i to nemogu da resim ,softver 4.40 koristio sam spoofer 4.41 zna neko resenje ,inace soni mi je bolji
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2013
Poruka
1
Mozda je ipak sony bolji ali posjedujem xbox 360 i drazi mi je ( 250 gb slim model )
Dashboard,kontroler i pristupacnost su mi veliki plusevi u odnosu na sony,ali opet svako ima svoje misljenje.
 
Natrag
Top