XBMC Gotham 13

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
izasla nova alpha9 verzija XBMC Gotham 13....u ovoj verziji konacno sve radi kako treba zato sam odlucio da iznosim moje testiranje....sada mozete bez problema zamjeniti stari Frodo 12.2 bez problema....Pvr.iptv.simple vec je ugradjen i radi bez greske dok u prethodni alpha8 verziji jos nije hteo da azurira listu kanala automatski.....sad sve sljaka kako treba.....ovde link do te verzije a sve blize je i Final verzija Gotham 13 posto se blizi kraj godine....

Kod:
http://mirrors.xbmc.org/snapshots/win32/xbmc-13.0-Gotham_alpha9.exe
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
izasla nova alpha9 verzija XBMC Gotham 13....u ovoj verziji konacno sve radi kako treba zato sam odlucio da iznosim moje testiranje....sada mozete bez problema zamjeniti stari Frodo 12.2 bez problema....Pvr.iptv.simple vec je ugradjen i radi bez greske dok u prethodni alpha8 verziji jos nije hteo da azurira listu kanala automatski.....sad sve sljaka kako treba.....ovde link do te verzije a sve blize je i Final verzija Gotham 13 posto se blizi kraj godine....

Pokusao sam instalirati ali mi kaze da nije za Windows xp, ima li pomoci
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Instalirao sam Gotham 13 na Windows 8.1 ali mi je par puta blokirao, i nisam imao opciju Weather, vratio sam Frodo 12.2 i sve OK.
Jos cu malo sacekati do stabilne verzije...
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
izasla nova alpha9 verzija XBMC Gotham 13....u ovoj verziji konacno sve radi kako treba zato sam odlucio da iznosim moje testiranje....sada mozete bez problema zamjeniti stari Frodo 12.2 bez problema....Pvr.iptv.simple vec je ugradjen i radi bez greske dok u prethodni alpha8 verziji jos nije hteo da azurira listu kanala automatski.....sad sve sljaka kako treba.....ovde link do te verzije a sve blize je i Final verzija Gotham 13 posto se blizi kraj godine....

Pokusao sam instalirati ali mi kaze da nije za Windows xp, ima li pomoci

uff...za ovo stvarno ne bi znao...ja inace koristim win7 i mislim da bi trebalo raditi na svim windowsima....ili mozem da se varam pa su uklonili podrsku za win xp u toj novoj verziji ali sumnjam u to....Jesi vec koristio koju alpha verziju Gotham 13 ranije ili pokusavas prvi put? Mozda Nightwolf ili boki71 nesto vise znaju o tome....
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
imao instaliranog frodu i radilo bez greske
Evo sta mi javlja
1.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Najnovija verzija 13 radi bez problema,takodje i ovaj bokin add-on,za koji mu se puno zahvaljujem...boki stvarno si car...:)
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
uff...za ovo stvarno ne bi znao...ja inace koristim win7 i mislim da bi trebalo raditi na svim windowsima....ili mozem da se varam pa su uklonili podrsku za win xp u toj novoj verziji ali sumnjam u to....Jesi vec koristio koju alpha verziju Gotham 13 ranije ili pokusavas prvi put? Mozda Nightwolf ili boki71 nesto vise znaju o tome....

do sada sam bar10 x instalirao i deinstalirao xbmc razne verzije pa i Gotham, ali na XP , Win7 ,Ubuntu i Knoppix-u,
ali sada prvi puta na Win8.
Odustao sam od Gothama ,i deinstalirao ga ,posto nisam imao Weather na desktopu i onaj Weather Info

Ustvari experimentisem sa Win8.1 na drugom hdd pa sam zato i isprobao Gotham

bice on ok za koji mesec ....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
imao instaliranog frodu i radilo bez greske
Evo sta mi javlja
Pogledajte prilog 44986

koliko se meni sad cini po ovome da XBMC Gotham 13 verzija nece imati vise podrsku z win XP....nek me neko ispravi ako gresim....po ovome onda ima dva resenja....zamjeniti XP za win 7 ili 8 a drugo ostati na Frodo 12.2......

EDIT:
sve do sada nisam isprobavao video adone sa novom verzijom i vidim da ne radi ni jedan osim What The Furk.....svuda mi javlja script error.....ali mislim da je to do ove zadnje verzije alpha 9....posto mi pvr.iptv.simple radi savrseno na toj verziji nema druge da cekam final verziju ako ce tamo opet proraditi....stvarno mi cudno da nece raditi....dobivam ovake greske u logu....

HTML:
15:37:28 T:804   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: 
                                            Error Contents: No module named t0mm0.common.net
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "C:\Users\Bayern\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.icefilms\default.py", line 38, in 
                                                from t0mm0.common.net import Net
                                            ImportError: No module named t0mm0.common.net
                                            -->End of Python script error report<--
15:37:28 T:1592   ERROR: XFILE::CDirectory::GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.icefilms
15:37:28 T:1592   ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.icefilms) failed
</module></type>

HTML:
15:37:06 T:3416   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.ImportError'>
                                            Error Contents: No module named t0mm0.common.addon
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "C:\Users\Bayern\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.1channel\default.py", line 36, in <module>
                                                from t0mm0.common.addon import Addon
                                            ImportError: No module named t0mm0.common.addon
                                            -->End of Python script error report<--
15:37:06 T:1592   ERROR: XFILE::CDirectory::GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.1channel/
15:37:06 T:1592   ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.1channel/) failed

HTML:
15:36:53 T:1120   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.ImportError'>
                                            Error Contents: No module named t0mm0.common.addon
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "C:\Users\Bayern\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.muchmovies.hd\default.py", line 25, in <module>
                                                from metahandler import metahandlers
                                              File "C:\Users\Bayern\AppData\Roaming\XBMC\addons\script.module.metahandler\lib\metahandler\__init__.py", line 28, in <module>
                                                import common
                                              File "C:\Users\Bayern\AppData\Roaming\XBMC\addons\script.module.metahandler\lib\metahandler\common.py", line 20, in <module>
                                                from t0mm0.common.addon import Addon
                                            ImportError: No module named t0mm0.common.addon
                                            -->End of Python script error report<--
15:36:53 T:1592   ERROR: XFILE::CDirectory::GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.muchmovies.hd/
15:36:53 T:1592   ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.muchmovies.hd/) failed
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
izasla verovatno poslednja Gotham 13 alpha verzija pred finalnom verzijom....ja sam je vec namestio a vi je mozete preuzeti ovde:

Kod:
http://mirrors.xbmc.org/snapshots/win32/xbmc-13.0-Gotham_alpha10.exe

EDIT: po standardnom testu donosim zakljucak da u toj verziji ne radi dodatak za titlove pa da ne bi ko bez veze stavljao na novo.....potrebno ce jos malo pricekati....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
izasla verovatno poslednja Gotham 13 alpha verzija pred finalnom verzijom....ja sam je vec namestio a vi je mozete preuzeti ovde:

Kod:
http://mirrors.xbmc.org/snapshots/win32/xbmc-13.0-Gotham_alpha10.exe

EDIT: po standardnom testu donosim zakljucak da u toj verziji ne radi dodatak za titlove pa da ne bi ko bez veze stavljao na novo.....potrebno ce jos malo pricekati....
Nisu baš svi nezdovoljni,mene je osvojio na prvi test.
13.0-Gotham_alpha9 skin AEON MQ5
A gde ne idu subtitle ?......... u 1channel idu normalno slika 1

screenshot001.jpg
screenshot002.jpg
screenshot007.jpg
 
Natrag
Top