Wot Web -Program za skeniranje

Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Za avg je tvoje misljenje ja smatram da je dobar i jedan od boljih , pozzz .
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Jedno pitanje. Kad ubacim u wot web veliki opseg adresa (tipa po 262.000 adresa) ne pronalazi nesto sto znam provereno da postoji u tom opsegu, a kad pustim tek po 100-150 adresa u istom tom opsegu on nadje sta treba i to nekad, nekad nece. Znaci cesto preskace. Jer zna neko o cemu se radi? Vidim da su i drugi imali iste probleme, ako postoji bolji program koji ne preskace, bio bih zahvalan na pomoci. Konekcija je 10mbit/s, antivirus gasim u toku skeniranja, os je win 7 x32.
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
Jedno pitanje. Kad ubacim u wot web veliki opseg adresa (tipa po 262.000 adresa) ne pronalazi nesto sto znam provereno da postoji u tom opsegu, a kad pustim tek po 100-150 adresa u istom tom opsegu on nadje sta treba i to nekad, nekad nece. Znaci cesto preskace. Jer zna neko o cemu se radi? Vidim da su i drugi imali iste probleme, ako postoji bolji program koji ne preskace, bio bih zahvalan na pomoci. Konekcija je 10mbit/s, antivirus gasim u toku skeniranja, os je win 7 x32.

isto se i meni ovo desava, probao sam i ostale skenere i isto ne nalazi iako znam da ima, ne znam vise sta da probam :(
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Da li moze neko konkretno da objasni kako na kraju da sastavim link ako nadjem nesto pozz
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
trebam pomoc u vezi wot weba....zanima me kad skeniramo odredjeni rang IP adresa i dobijemo neke rezultate - sta sve mozemo iskoristiti (server type) osim updxy i astre
nadam se da me razumijete
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
ukucas na google wotweb download i dobijes linkove...da ne čekaš da neko obnovi
 
Natrag
Top