World of warcraft

Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
7
Pisite svoje utiske o igrici, kojeg ste heroja izabrali koji ste level itd.....sta god vam padne na pamet !!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruka
19
extra je igrica nije uopste losa,izabrao sam ove trolove jbg nekako mi extra
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Nemam ja vremena za ovo...inače se čini kao zanimljivo. Naravno kad je pola sveta igra :p
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
76
Human, Paladin lvl80, Tank spec nesto od naxx/uludar gear, imam i Mage i jos po neke lvl80, ne igram vise na original, neam para, ali i piratski su super =)
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
37
ljudi,ima li neko link za download ove igre...a da taj link nije sa rapid share-a ??????
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
3
Jbg..shta znam..igrao sam pirat dugo dugo skoro god dana...dosaho sam do patosa na serveru jel mi vec postajalo glupo...retko ko je mogao da me dobije...na kraju me smorilo pa sam prestao
Lvl 70 NightElf Rogue
Sub/Com zlo kombinacija D:
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
3
e ljudi imam WORLD OF WARCRAFT i TBC imam sve paceve pocevsi od 1.3.0 do 2.4.3 imam lika na Last Wowu paladina i samana 70lvl preselio sam se u uzice i instalirao igru po prvi put u zivotu sam pecovo i instalirao ovu igru stalno sam od drugih uzimao sa njihovih kompova i prebacivao na moj moze li neko da mi kaze sta da se radi kada se instalira WoW kako se pecuje i koji pacevi trebaju Pomoc plz.....
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
3
World Of Warcraft je dobra igrica samo neznam sta treba da radim pomagajte ko bilo...koji pacevi i kako se instaliraju
 
Natrag
Top