Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
20
moze li mi neko reci zasto mi windows 7 kopira 1 dvd na komp 4 sata do windowsa nije jer mi frend radi sa tim cd-om

Moja Konfiguracija:

AMD Atlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.60 GHz
2 GB Ram
Gforce 8600 gt
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
Pogledaj tutorijal o instalaciji win 7, možda nešto krivo radiš ili preskačeš koji korak.
Na ovu konfiguraciju ide sedmica bez problema.
Provjeri BIOS
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
samo moze biti do citaca, posudi od nekog citac pa probaj onda
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Mozda ti je Dvd ogreban....a moze da bude i od citaca....
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Windows xp je na cd-u a windows 7 na dvd-u slabo ti cita dvd-ove, a moze biti i to da ti HDD ima first bad sectore (lose pocetne sectore). Skini program za reparaciju HDD kada ga skines i instaliras uzmi jedan cist (prazan) usb i taj program ces da prebacis na taj usb napravis bootabolni usb,restartujes komp u biosu podesis da ti se prvo podize sa USB-a i tako pokrenes program.Sve sto bude losih sectora on ce da popravi.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
20
Windows xp je na cd-u a windows 7 na dvd-u slabo ti cita dvd-ove, a moze biti i to da ti HDD ima first bad sectore (lose pocetne sectore). Skini program za reparaciju HDD kada ga skines i instaliras uzmi jedan cist (prazan) usb i taj program ces da prebacis na taj usb napravis bootabolni usb,restartujes komp u biosu podesis da ti se prvo podize sa USB-a i tako pokrenes program.Sve sto bude losih sectora on ce da popravi.

ajd ti meni reci tocno ime programa
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
20
skenirao sam i nije nasao ni jednu pogresku i sad sam probao kopirati cd opet isto krene kopirati 5-10 sekundi pa stane pa ne kopira pola sata pa onda opet 5-10 sekundi
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
posudi od nekog dvd -rom ili rezac pa probaj cini mi se da je taj tvoj pri kraju. kasnije ce ti poceti da cita samo cd-ove a dvd-ove nece.
 
Natrag
Top