Windows Update Da ili Ne

Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
61
Imam Winodws 7 i nzm da li je ta update koristan ili je stetan moze li mi neko pomoci citao sam mnogo i komentari su da je nekim posle njega komp radio sporije itd.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Bez Update-a komp isto dobro radi,ali ja ti preporucujem da ga instaliras...:yea:...
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
20
Sve to ima svoje prednosti i mane, samo treba znati šta skidati od zakrpa... Svi se plašimo "velikog brata" da ne utrči pa ga zato i ne uključujemo... Probaj da aktiviraš opciju da ti "ponudi" zakrpu, a da ti biraš da li ćeš je preuzeti. Mnoge drajvere će ti automatski zameniti sa novijim verzijama, npr. imaš web kameru bez drajvera, automatski ti pronađe i instalira...
Ja koristim win 8 (developer prewiew) i kod mene je to namešteno na automatsko prikupljanje zakrpa...
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Prvo prevedi Windows 7 na Srpski pa se onda informiši o prednostima koje nudi Update.
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruka
52
Zakrpe uglavnom podižu nivo sigurnosti i funkcionalnosti kompa,pa se stoga preporučuju.
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Update ti je dopuna za neki program ili operativni sistem.

U njega su ubacene uglavnom neke stvari koje nemaju u starijoj verziji i samim tim program postaje bogatiji.

Pa ti vidi sada da li treba da ga ukljucis ili ne?
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
Ako ti je dobra mašina(ne misilim na poslednju reč tehnike) iole dobar komp, slobodno uključi update, možeš da staviš opciju da te obavesti da imaš update, pa ti odaberi koji želiš da skineš i instaliraš.
Koristim update, i nemam problema.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
update je samo paket smeca koje ti ne treba, jednom probao i nikad vise, komp savrseno radi bez njega, a nema nista korisno toliko, moja preporuka, nemoj ga instalirati
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
POnekad se u toj hrpi smeca nadje i nesto korisno..:)..Zato Muhamed nemoj instaliarte ceo update neko oznaci sta ti treba....
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Update ti je dopuna za neki program ili operativni sistem.

U njega su ubacene uglavnom neke stvari koje nemaju u starijoj verziji i samim tim program postaje bogatiji.

Prosudi sam,ovo je samo ukratko.
 
Natrag
Top