Windows genuine problem

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Znas postoji blaga mogucnost da su neka objasnjenja zastarela ,posto tu ima nekoliko verzija tog istog Wina u tom slucaju bi najbolje bilo skinuti neku oprobanu verziju novijeg datuma i reinstalirati sistem jer ovo stvarno moze da zivcira izlaganjem na duze staze,mislim pogubno je za zivce da kad svaki put kad ukljucis to se pojavi...mada ja mislim da to uspesno resava onaj aktivator sto smo ranije spomenuli ili neka njegova verzija...
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
Znas postoji blaga mogucnost da su neka objasnjenja zastarela ,posto tu ima nekoliko verzija tog istog Wina u tom slucaju bi najbolje bilo skinuti neku oprobanu verziju novijeg datuma i reinstalirati sistem jer ovo stvarno moze da zivcira izlaganjem na duze staze,mislim pogubno je za zivce da kad svaki put kad ukljucis to se pojavi...mada ja mislim da to uspesno resava onaj aktivator sto smo ranije spomenuli ili neka njegova verzija...

Hvala ti u svakom slucaju na strpljenju ....mi koji se nerazumijemo bas u kompjutere uvijek ocekujemo pomoc od tako dobrih ljudi koji ce nam pomoci pokusat cu sve kako si objasnio ako nista naci cu nekog ko se razumije da ga sredi puno ti HVALA
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Hvala ti u svakom slucaju na strpljenju ....mi koji se nerazumijemo bas u kompjutere uvijek ocekujemo pomoc od tako dobrih ljudi koji ce nam pomoci pokusat cu sve kako si objasnio ako nista naci cu nekog ko se razumije da ga sredi puno ti HVALA

Jesi li ga sredila...Ako nisi ja ti mogu pomoći kako da završiš i kako da na kraju dobiješ "licenciran" Windows...a rješenje je veoma jednostavno. Skineš jedan mali crack koji dvoklikom pokreneš, on u sekundi odradi što treba. Restartuješ računar i instaliraš ono što ti nudi na prvoj slici. Nakon toga to se neće više pojavljivati...
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
Jesi li ga sredila...Ako nisi ja ti mogu pomoći kako da završiš i kako da na kraju dobiješ "licenciran" Windows...a rješenje je veoma jednostavno. Skineš jedan mali crack koji dvoklikom pokreneš, on u sekundi odradi što treba. Restartuješ računar i instaliraš ono što ti nudi na prvoj slici. Nakon toga to se neće više pojavljivati...

nisam nista sredila nemam vremena ...koji crack
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
nisam nista sredila nemam vremena ...koji crack

Skini ovaj crack, ne plaši se, nije virus ja sam ga sa svoga računara uplaodovao...

Kod:
http://www13.zippyshare.com/v/GCuOUyny/file.html


Raspakuj ga na Desktop i dvoklikom ga pokreni. Zatim restartuj računar i klikni na Next na onom prozoru koji ti iskače kada upališ računar. Završi proceduru instalacije tog Genuine Validatora i ponovo restartuj računar. Onaj prozor ti se neće otvarati a ti ćeš dobiti "licencirani" Windows.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Jes da od 2009 koristim win 7, ali dok sam koristio xp sa ovim registry fajlom sam uspesno validirao xp, kliknem na fajl i to je to, za sekund gotovo. Kod mene je radilo bez problema sa xp sp2. E sad, davno bese, ne secam se jer htelo i na xp service pack 3.
Evo ga
 

Prilozi

  • Windows_Genuine_Copy.zip
    748 bajta · Pregleda: 13
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Evo jos jednog fajla koji sluzi bas za prolazenje windows genuine validacije na xp:
Kod:
http://www10.zippyshare.com/v/DDLW9hpP/file.html
Uglavnom se koristio da bi dozvolio download dodatnih aplikacija i jezika sa oficijelnog Microsoft sajta, za xp, gde je trebalo pokrenuti windows genuine validation tool...
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
sad imam novi problem instalirala sam one display drivere u predhodnom postu sto sam slala sliku i sad kada hocu misom da pomjeram gore dole tekst u bilo koju stranicu da udem ono se samo prelijeva pomice se slika gore dole ali isprekidano ruzno nemozes pratiti kako da izbrisem drivere i vratim na staro znam gdje su folderi ali nema uninstal
 
Natrag
Top