Windows 8 {Chat}

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ovaj metod sa pozivom putem skypa je uspeo.napokon aktiviran windows posle puno pokusaja.hvala

Nisi valjda sunjao u mene.......;)

Cisto informativno.....Gotovo sve verzije Windows 8.1 se aktiviraju pomocu aktivatora iz ove teme......

Serijski brojevi i aktivacija


Osim ovog builda 9600 koji se pojavio pre dvadesetak dana i treba postati i zvanicna Microsoft verzija za mesec dana...Najlaksa i najednostavnija njena aktivacija za sada je pomocu skype,dok se ne pojavi i za nju aktivator.....
 
Učlanjen(a)
22.09.2013
Poruka
14
ne rade više zadnji brojevi kaže da je softwer piratski
slmgr.vbs -ipk TQQD9-XKNX7-RK7RM-TPKCJ-82KT7
slmgr.vbs -ipk N4C6X-D24WB-J4JCR-MQ8B3-GFYQH
slmgr.vbs -ipk NFMVG-M844W-R8VGR-7BM9Y-MY2KV
dali imate nove brojeve
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ne rade više zadnji brojevi kaže da je softwer piratski
dali imate nove brojeve

Probaj sa ovim komandama....brzo se provale...od strane microsofta

Kod:
slmgr.vbs -ipk NQDBR-HVRFY-DPWX6-BHMPP-2DJKB 
slmgr.vbs -ipk KXNH4-Q7G6J-Y88FG-CCQ68-JFDG7
slmgr.vbs -ipk RGNHB-G7BJH-97KV8-XFXRW-TQ4DH
slmgr.vbs -ipk NP473-F26QC-G28G6-VDDYJ-GVF9V
slmgr.vbs -ipk XFPYN-G9G69-V3QHG-QVRPW-6MQG7
slmgr.vbs -ipk NB989-FMBJP-B66FC-VWKVG-CGV3H
slmgr.vbs -ipk T2NTT-9WP2X-QQT9W-CPBB8-78MQH
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2010
Poruka
7
Pozdrav svima moze li neko da okaci kodove za aktivaciju Win 8.1 Pro. Ja sam kucao par komada ali mi prilikom poziva na Skype provale da je ilegalna, Ima li nekih kodova koji su sigurni I koje nece provaliti...
I da pitam nesto, prilikom update sistema kada bude izasla 21 oktobra 8.1 preko store da li ce se sve automatski izbrisati ili ce samo uraditi klasican update I sve ostati kao sto je bilo, tj ne dirnuto, sto se tice programa, aplikacija, igrica, itd
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav svima moze li neko da okaci kodove za aktivaciju Win 8.1 Pro. Ja sam kucao par komada ali mi prilikom poziva na Skype provale da je ilegalna, Ima li nekih kodova koji su sigurni I koje nece provaliti...
I da pitam nesto, prilikom update sistema kada bude izasla 21 oktobra 8.1 preko store da li ce se sve automatski izbrisati ili ce samo uraditi klasican update I sve ostati kao sto je bilo, tj ne dirnuto, sto se tice programa, aplikacija, igrica, itd

Kodovi su sinoc postavljeni u ovoj temi -post broj 10,i mislim da funkcionisu ok jos uvek i da nisu provaljeni...

Uradice se klasican updejt jer je instalacija aktivirana......
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2010
Poruka
7
Pozdrav svima, probao sam sve ove kodove i prijavljuje mi da je software piratski, mogu li neki novi kodovi koji rade, ako nije problem, moram nekako aktivirati sistem, ali mi nikako ne uspeva, pa molim za vasu pomoc... Ili ako je izasao neki novi princip aktivacije
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav svima, probao sam sve ove kodove i prijavljuje mi da je software piratski, mogu li neki novi kodovi koji rade, ako nije problem, moram nekako aktivirati sistem, ali mi nikako ne uspeva, pa molim za vasu pomoc... Ili ako je izasao neki novi princip aktivacije

Pokusaj ovim alatom....

Kod:
http://www.mirrorcreator.com/files/DZX5RWXG/


Pokrenite ​​alat, gde ti je [A] Activation. Koristiti dugme za instalaciju nekog od kljuceva:

Kod:
http://pastebin.com/ww8TDCeV

Tek tada koristite [W] za aktivaciju Windowsa, a na sljedećem prozoru pritisnuti <enter> dva puta ENTER i sacekati malo......

Ovo nisam probao ali neki kazu da radi .....

</enter>
sUB5PxH.png
<enter>
</enter>
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2010
Poruka
7
Mogu li neke nove komande, onaj program sto si mi poslao u pp mi ne pomaze, cak sta vise sad mi neda ni preko slui 4 da aktiviram windows nakon njegovog koriscenja, ako ima novi kodovi da probam, kad oborim ponovo sistem
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Nema ništa od toga win 8.1 još nije razbijen. Samo da kupiš original win 8 pro.
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nema ništa od toga win 8.1 još nije razbijen. Samo da kupiš original win 8 pro.

Nevidim razloga zasto bi kupovao osmicu kada ima aktivatora na svakom cosku.....

8.1 za sada se jos uvek samo aktivira preko skajpa putem cmd komandi ....ili preradom .wim fajla i dism komandi na ovaj nacin...

Kod:
http://forums.mydigitallife.info/threads/47483-Windows-8-1-WMC-Creation-and-Activation-Guide

Ja sam naprimer aktivirao preko skajpa......

Sv0b7.png


0kQZEM.png


o9j8nqcu.png
 
Natrag
Top