Windows 8.1 problem sa instalaciom

Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Uzmi lepo skini Windows 8 for USB, napravi jedan boot flash disk i instaliraj bez muke sa cd romovima
 
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
1
Pozz! Evo ja ti imam isti problem. Gledam i vidim da su nam matične dosta slične. Ja imam MSI 945PL Neo 3. Sve živo sam probao. Imam 4G Rama. Proc Intel Celeron 3.06 Dual Core,Grafičku Gainward nvidia Gt 260 1700 MB.. Pržilice nisu sigurno
problem jer imam doslovno novu,Probao sam preko sticka ali ni to ne pomaže.Jedino mogu pokrenut sa hard disca direktno instalaciju. Od kad sam stavio navedenu grafičku od tada mi neče butat windows 8.1. Dal zna netko il ima još netko tko je imao problem pa ga uspio rješit? Thanks!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ako ti uspe Win.7,onda ti nije dobar DVD za Win.8,jeste da za 8-cu treba vise RAM-a,ali ne smete kolicina RAM-a pri instalaciji sistema,vec kasnije bi bio malo sporiji na netu,You Tube-u.Uvek moze da se desi da odjednom nece ili DWD citac ili ode CD,nista nije vecno.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
tvoj harddisk nije dovoljno dobar.promjeni hdd i ima da ide.Ako imas slab hdd instalacija win8.1 nece da ide.Cak ga mozes i instalirati a da isti nemozes pokrenuti.Samo kaze pritisni F8 ili enter.
 
Natrag
Top