Windows 8.1 Aktiviranje

Član
Učlanjen(a)
23.10.2011
Poruka
38
Komšija penzioner kupio polovni leptop pa mu neki mangup instalirao Windows 8.1 normalno
piratski za 30 € sad mu pokazuje da ima još 20 dana licencu.
Ja na poslu radim sa Windowsom 7 normalno sa licencom, pa neznam kako da mu pomognem.
Dali da isključim update ili ćese ponovo sam aktivirati na 6 meseci.
Hvala na pomoći
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Komšija penzioner kupio polovni leptop pa mu neki mangup instalirao Windows 8.1 normalno
piratski za 30 € sad mu pokazuje da ima još 20 dana licencu.
Ja na poslu radim sa Windowsom 7 normalno sa licencom, pa neznam kako da mu pomognem.
Dali da isključim update ili ćese ponovo sam aktivirati na 6 meseci.
Hvala na pomoći


- Requirements: .NET 4.0 or Windows 8/2012.

- Activate:
  • Windows Vista Bussines/Enterprise
  • Windows 7 Professional/Enterprise
  • Windows 8
  • Windows 8.1
  • Windows 10 Technical Preview Build 9841/9860/9888/9926 All
  • Office 2010/2013
  • Windows Server 2008/2008R2
  • Windows Server 2012/2012R2
  • Windows Server Technical Preview Build 9841/9860/9926 All

Kod:
http://forums.mydigitallife.info/threads/28669-Microsoft-Toolkit-Official-KMS-Solution-for-Microsoft-Products
 
Učlanjen(a)
05.11.2012
Poruka
10
Imas mnogo aktivatora po torent sajtova. Pisi samo win8(koja verzija normalno) activator, i nemas gajle. Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
I mene interesuje šta poslije 180 dana aktivacije windowsa 8/8.1 aktiviranog sa microsoft toolkitom,i
da li postoji neki alat za permanentno aktiviranje windowsa poslije win7 verzije......pozzzz
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
KMSpico 9 ili 10 i traje mu do sledece reinstalacije OS-a,pa onda opet,kada uradi novi OS.
Hvala druže
Ja sam mislio da je i sa kmspico 180 dana jer stoji ovako:
1. Install KMSpico in Windows.
1.1 Create short-cuts for KMSpico
2. Run automatically KMSELDI.
2.1 Make Tokens Backup.
2.2 Detect VL or Retail and depending of the License Status activate or convert to VL.
2.3 Activate for 180 days all VL products found.
kod verzija 9 i 10 primjetio sam da piše i ovo
Install a windows service that reactive every windows start, resetting the 180 days count.
E sad me interesuje da li može bez ovog win.servisa,ili mora biti instaliran
I šta ću sada nakon pola godine sa windowsom aktiviranim sa microsoft toolkitom ako ne postoji mogućnost
produžetka aktivacije,.....ponovna instalacija windowsa ili nešto drugo
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ma samo skines drugi KMSpico i ponovo aktiviras.I ja imam Win.8.1 pored Win.7 i vise puta sam ga reinstalisao i uvek sam sa istim KMSpicom,aktivirao i to sa 9-kom.Radi mi bez problema,a imam ga par godina.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Hvala druže
Ja sam mislio da je i sa kmspico 180 dana jer stoji ovako:
1. Install KMSpico in Windows.
1.1 Create short-cuts for KMSpico
2. Run automatically KMSELDI.
2.1 Make Tokens Backup.
2.2 Detect VL or Retail and depending of the License Status activate or convert to VL.
2.3 Activate for 180 days all VL products found.
kod verzija 9 i 10 primjetio sam da piše i ovo
Install a windows service that reactive every windows start, resetting the 180 days count.
E sad me interesuje da li može bez ovog win.servisa,ili mora biti instaliran
I šta ću sada nakon pola godine sa windowsom aktiviranim sa microsoft toolkitom ako ne postoji mogućnost
produžetka aktivacije,.....ponovna instalacija windowsa ili nešto drugo
Ma samo skines drugi KMSpico i ponovo aktiviras.I ja imam Win.8.1 pored Win.7 i vise puta sam ga reinstalisao i uvek sam sa istim KMSpicom,aktivirao i to sa 9-kom.Radi mi bez problema,a imam ga par godina.



Install a windows service that reactive every windows start, resetting the 180 days count.

Upravo kao što piše....Svaki dan se aktivacija produžava za jedan dan tako da nema potrebe za ponovnim instaliranjem kms aktivatora pa bio to KMSPico ili Microsoft Toolkit.
 
Učlanjen(a)
22.08.2014
Poruka
20
Interesujime kada se koristi KMSpico.Neli se on koristi za aktiviranje windowsa,a kako instalirati Windows 8.1 kada trazi pri instalaciju serijski broj to mi nije jasno..
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Interesujime kada se koristi KMSpico.Neli se on koristi za aktiviranje windowsa,a kako instalirati Windows 8.1 kada trazi pri instalaciju serijski broj to mi nije jasno..

Windows 8.1 traži da se unese serijski broj pri instalaciji sistema. Međutim, sistem nije aktiviran. Da bi to uradio, instaliraš KMS pico (ili pokreneš portabl verziju). Po aktivaciji, deinstaliraš ga.
NAPOMENA: Anti-virusi će KMS pico prepoznati kao pretnju, tako da pre instalacije programa, onemogući zaštitu.

Serijski broj za Win 8.1 pro možeš naći na netu. Ako treba kontaktiraj me na PM da ti pošaljem.
 
Natrag
Top