windows 7 update

Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Ma niti slučajno. Ne znam šta imaš u njemu; ako ti je nešto važno najprije to nareži pa sve dole i pokoj mu duši.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.383
Nisam pratio, sta su ti rekli, ali greska je sto si update onaj SP1 za Win 7 i zato ti je sada nelegalan Win, prvo skini RemoveWAT, odavde:

Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

Pokrenes ga normalno kao i svaki program (pre svega toga iskljucis sve programe), kada to zavrsi pitace te da restartujes, ako ne onda ti to uradi.
Zatim skines i ovaj Loader (takoreci Activator) :

Windows Loader v2.0.0.zip

Njega instaliras isto kao i RemoveWAT, restartuj racunar i to je to...
Moje misljenje je da Genuine obrises iz registry Editor-a, zato sto je mnogo bolje i sigurnije kada se to rucno uradi, ali posto nisi vican, onda probaj ovako kao sto sam opisao, pozdravv
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
evo sad pokusavam i javljam.

Dodato posle 5 Sati 17 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

uradio sve i isto
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.383
evo sad pokusavam i javljam.

Dodato posle 5 Sati 17 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

uradio sve i isto

Onda moras rucno, ides na Start/Run u boxu upisi regedit, u editoru sa leve strane ces otvoriti (na plusic) HKEY_LOCAL_MACHINE i ides dalje subdirektorijumom ovim redom:
SOFWARE/Microsoft i idi nize dok ne naidjes na Windows Genuine Advantage (evo ti cela putanja HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows Genuine Advantage), kada kliknes na njega, sa desne strane ce ti se pojaviti registry ti obrisi sve (desni klik na delete).
Zatim kad si to obrisao, moras obrisati i Windows Genuine Advantage Tool, prvo zatvori sve te direktorijume i idi na Edit, pa Find... u tom boxu (u Find What) upisi Windows Genuine Advantage Tool (ili bez tool) i kada nadje, takodje obrisi sa desnog prozora sve sto je u njemu.
Restartuj komp pa vidi hoce li se pojaviti Genuine (ako se pojavi to samo instaliraj Loader).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
nemam windows geniune advenatage.
jesi li siguran da si pravilno rekao?
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Čovječe, dok ne oboriš sistem 100% i ne instaliraš novi imat ćeš probleme, jer si provaljen. SHVATI TO!!!
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.383
Čovječe, dok ne oboriš sistem 100% i ne instaliraš novi imat ćeš probleme, jer si provaljen. SHVATI TO!!!

Ti mislis da ja pricam na pamet, pa ja sam to sve probao (s namerom da vidim hoce li raditi) jos kad se tek pojavio zvanicni SP1 za win 7 (x86 i x64), svaki win 7 (pa i ostali OS-i imaju) ima WGA, bez ikakve sumnje, samo sto on ne ume da ga nadje.
Ako hoce neka obara sistem zbog toga:rofl::rofl:, ali to je zadnja stvar koju covek treba da uradi.
Onaj loader je najnoviji sa ovog foruma i radi sa SP1, nego on negde gresi ili ne radi kako treba, pozzz;);)
 
Natrag
Top