Windows 7 secure logon, kako otkriti password

Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
63
Da li je moguce provaliti password od administratora kada je ukljucen secure logon..

znaci mogu da se logujem samo na 1 profil na koji ne mogu nista instalirati pa me zanima da li je ikako moguce videti koji je glavni username i password.. bez tog secure log-ina sam mogao otkriti sifru sa hirens boot cdom koliko se secam i znam da mi nije uspelo sa ukljucenom zastitom. zna li neko kako to odraditi neki tutorijal i slicno?
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Da li je moguce provaliti password od administratora kada je ukljucen secure logon..

znaci mogu da se logujem samo na 1 profil na koji ne mogu nista instalirati pa me zanima da li je ikako moguce videti koji je glavni username i password.. bez tog secure log-ina sam mogao otkriti sifru sa hirens boot cdom koliko se secam i znam da mi nije uspelo sa ukljucenom zastitom. zna li neko kako to odraditi neki tutorijal i slicno?


Znam da se sa HBCD može ukinutu pasword...i to prolazi na svim Windows sistemima...
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
151
Da li je moguce provaliti password od administratora kada je ukljucen secure logon..

znaci mogu da se logujem samo na 1 profil na koji ne mogu nista instalirati pa me zanima da li je ikako moguce videti koji je glavni username i password.. bez tog secure log-ina sam mogao otkriti sifru sa hirens boot cdom koliko se secam i znam da mi nije uspelo sa ukljucenom zastitom. zna li neko kako to odraditi neki tutorijal i slicno?

Imas P P!
 
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
63
Da ali ne smem da ukidam i da ga menjam znaci da otkrijem koji je :) to me interesuje kada je ukljucen secure login nisam mogao da ga otkrijem kao kada nije pa me to interesuje samo inace je to na kompjuterima na fakultetu pa nam sve zabranjeno :D
 
Natrag
Top