Windows 7 neverovatan apdejt

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.135
Apdejt je bio oko 1.4gb!
Aktivirao sam ga sa dazloaderom 2.2.2 posle je
win 7 nadogradjen na win 10 pro 64 bit koliko vidim aktiviran je(za sada)!
Nadogradnja je prosla bez problema pa koga interesuje eto kako moze imati win 10 aktiviran!

Jedino ne znam da li bih ovu verziju win 10 mogao
da promenim na win 10n jer koliko sam procitao on u sebi nema windows media player a da bude aktivirana?

Windows 10N nema u sebi WMP jer je namijenjen evropskom tržištu a sve zbog tužbe Njemačke. Tužili su Microsoft zbog monopola sa WMP. Ta aktivacija ti nije "za sada" kako ti kažeš nego je permanentno aktivirano. Desni klik na Start >> Command Prompt(Admin) >> upiši slmgr /xpr i lupi Enter
Otvorit će se prozorčić da je tvoja mašina permanentno aktivirana.

Picture1.png

Sada možeš srušiti taj nadograđeni Windows, uraditi čistu instalaciju i nakon što se spojiš na internet Windows će se automatski aktivirati opet permanentno.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Windows 10N nema u sebi WMP jer je namijenjen evropskom tržištu a sve zbog tužbe Njemačke. Tužili su Microsoft zbog monopola sa WMP. Ta aktivacija ti nije "za sada" kako ti kažeš nego je permanentno aktivirano. Desni klik na Start >> Command Prompt(Admin) >> upiši slmgr /xpr i lupi Enter
Otvorit će se prozorčić da je tvoja mašina permanentno aktivirana.

Pogledajte prilog 83313

Sada možeš srušiti taj nadograđeni Windows, uraditi čistu instalaciju i nakon što se spojiš na internet Windows će se automatski aktivirati opet permanentno.

ok hvala na odgovoru!

Ono sto me interesuje je da li mogu da ubacim tu verziju Win 10N ida li ce ona isto biti
aktivirana kao i ova?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Mala dopuna za win 10!
Probao sam da instaliram win 10 pro n i nije bila aktivirana kao cistu instalaciju!
E sad ko bude radio nadogradnju na sa win 7-8 itd imace mogucnost da bira ili win 10 pro ili pro n!
Jer kasnije nece moci da aktivira ako na primer posle pro verzije se predomisli pa ubaci pro n kao cistu instalaciju!
Posle nadogradnje na bilo koji win pre nego sto se uradi cista instalacija skinuti ovo programce ili
neki slican za tu namenu!
Na dnu stranice za 32bitni ili 64bitni OS u zavisnosti koji se poseduje
i poterati kao administrator!Zapisati taj broj to jest genericki kljuc za win 10!
Jer kasnije pri cistoj instalaciji trazice vam da se ubaci kljuc ili posle zavrsene instalacije!

Kod:
http://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.135
Mala dopuna za win 10!
Probao sam da instaliram win 10 pro n i nije bila aktivirana kao cistu instalaciju!
E sad ko bude radio nadogradnju na sa win 7-8 itd imace mogucnost da bira ili win 10 pro ili pro n!
Jer kasnije nece moci da aktivira ako na primer posle pro verzije se predomisli pa ubaci pro n kao cistu instalaciju!
Posle nadogradnje na bilo koji win pre nego sto se uradi cista instalacija skinuti ovo programce ili
neki slican za tu namenu!
Na dnu stranice za 32bitni ili 64bitni OS u zavisnosti koji se poseduje
i poterati kao administrator!Zapisati taj broj to jest genericki kljuc za win 10!
Jer kasnije pri cistoj instalaciji trazice vam da se ubaci kljuc ili posle zavrsene instalacije!

Kod:
http://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html

Komšija ja sam nakon PRO N radio čistu instalaciju PRO i bila je aktivirana. Kod tebe je obrnuto i trebalo bi da je i kod tebe prošla ta aktivacija. Što se tiče ključa. ne treba ti nikakav ključ, na dijelu gdje se upisuje ključ samo se preskoči. Završi se instalacija i odmah nakon spajanja na internet prolazi aktivacija. Ovo govorim iz svoga iskustva i vjeruj da sam Win 10 instalirao već na dvadesetak mašina.

IF YOU DON'T WANT TO ENTER A KEY OR HAVE A LEGIT UPGRADED
SYSTEM THAT DOESN'T USE A KEY, PRESS SKIP!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Komšija ja sam nakon PRO N radio čistu instalaciju PRO i bila je aktivirana. Kod tebe je obrnuto i trebalo bi da je i kod tebe prošla ta aktivacija. Što se tiče ključa. ne treba ti nikakav ključ, na dijelu gdje se upisuje ključ samo se preskoči. Završi se instalacija i odmah nakon spajanja na internet prolazi aktivacija. Ovo govorim iz svoga iskustva i vjeruj da sam Win 10 instalirao već na dvadesetak mašina.

IF YOU DON'T WANT TO ENTER A KEY OR HAVE A LEGIT UPGRADED
SYSTEM THAT DOESN'T USE A KEY, PRESS SKIP!

Kod mene nije bila aktivirana a zasto ne znam!
 
Učlanjen(a)
27.06.2013
Poruka
54
pre par dana procita nesto ako radite cistu instalaciju win10 dovoljno je ukucati prodact no od win7 ili win8 ako su legalni
 
Učlanjen(a)
13.11.2015
Poruka
73
Ako imam win7 home premium sa licencom, da li dobijam win10 home premium ili mogu na pro?
 
Natrag
Top