Učlanjen(a)
28.12.2011
Poruka
180
Imama dilemu,
kao sto sam i pisao u proslim porukama uradio sam instalaciju win 11 pro, zaobilazeci putem rufusa one "zamke" i sve je radilo ok. aktiviran digitalnom licencom od bivse win 10-ke, redovno kupio update, ali sad vec pomalo pocinje da usporava. Sporije podizanje sistema i opcenito nije vise onako zivahan kao sto je bio. Otprilike nekih 6 mjeseci od instalacije. Ne znam da li je vrijeme za ponovnu reinstalaciju i sta na instaliram (mozda workstation o kojekm sam neki dan pitao i dobio odgovor) ili opet win 11,? Sta vi mislite? Kakva su vam iskustva?
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Zasto bi reinstalirao, ako ti radi kako treba ?
Provuci par put glary utilities, da ti ocisti djubre i to je to.
 
Učlanjen(a)
28.12.2011
Poruka
180
Alat odlican i sa puno mogucnosti. Nisam mu jos sve dopustio /iz neznanja da ne zabrljam/ tako da jos istrazujem mogucnosti i postavke. Do sada sam koristio CCleaner i bio zadovoljan, ali ovaj glary je sa puno vise opcija. Nisam ni aktivirao licencu jer mi dopusta koristenje za neku kucnu upotrebu i cini mi se na nema nikakvih ogranicenja, Sve opcije koje posjeduje su mi dostupne. Javim jos utiske vezane za win 11, da li se nesto promijenilo na bolje.
 
Učlanjen(a)
28.12.2011
Poruka
180
Alat odlican i sa puno mogucnosti. Nisam mu jos sve dopustio /iz neznanja da ne zabrljam/ tako da jos istrazujem mogucnosti i postavke. Do sada sam koristio CCleaner i bio zadovoljan, ali ovaj glary je sa puno vise opcija. Nisam ni aktivirao licencu jer mi dopusta koristenje za neku kucnu upotrebu i cini mi se na nema nikakvih ogranicenja, Sve opcije koje posjeduje su mi dostupne. Javim jos utiske vezane za win 11, da li se nesto promijenilo na bolje.
Dobar, odlican
Preporuka
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ovaj ti je jošte bolji Privacy Eraser Free Razlika izmedju Free i Pro verzije je u onom brisanju diska Security Level: US DoD 5220.22-M (3 passes), US DoD 5220.22-M (ECE) (7 passes), Peter Gutmann (35 passes) and Custom wipe methods a to ima i drugi alati a i retko ko to radi.
2022-12-21 09_30_12-Privacy Eraser_ 1-click browsing history deletion, PC optimization & more.png
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Ne znam ni koja je svrha ovakvih alata u doba jakih procesora, vise radne memorije i brzih ssd diskova. Navike koristenja ovakvih programa su ostale iz ere windows xp-eja. Po mom misljenju dovoljno je povremeno pokrenuti Disk Cleanup, ugradjen u operativnom sistemu ili portable verziju TempFileCleaner-a.


1.JPG
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Svrha alata je čišćenja browsera temp foldera gašenje servisa kontrolisanje start up aplikacija..... mlogo primena tu jaki procesori ne pomažu.
1.png2.png3.png4.png5.png
 
Natrag
Top