Windows 10 licencama od 10$...

Učlanjen(a)
15.05.2021
Poruka
34
Hteo bih da pitam iskustvo neko da spodeli sa windows 10 jeftini licencama od 10 dolara sa kuponima od youtuberima? dali su to orginalni kljuchevi ili su neki scam?
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
To jesu originalni ključevi ali legalni nisu. To je neko maznuo od Microsofta ko zna na koji način i jeftino ih prodaje ali uvek mogu biti blokirani od strane Microsofta. Znači postoji ta mogućnost. Digital Licence je bolja varijanta za kućnog korisnika. Za poslovnog ne. Potreban je validan račun od Microsofta da si platio $150+ dolarčića za OS...:):cool:
 
Učlanjen(a)
15.05.2021
Poruka
34
To jesu originalni ključevi ali legalni nisu. To je neko maznuo od Microsofta ko zna na koji način i jeftino ih prodaje ali uvek mogu biti blokirani od strane Microsofta. Znači postoji ta mogućnost. Digital Licence je bolja varijanta za kućnog korisnika. Za poslovnog ne. Potreban je validan račun od Microsofta da si platio $150+ dolarčića za OS...:):cool:
tako i sam mislio to ti je isto ko da krakujesh... znachi nishta od biznisot :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
138
Ja sam kupio legalno kljuc ovde na sajtu za windows 10 pro 50 eura i office 2019 u Saturnu 120 eura mada sam tek posle nasao sajt sa originalnim kljucevima sve legalno:
Tako da ako vam treba izvolite windos 10 pro je 19 eura, ima svega i svacega i antivirus programa office i jos puno programa...
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Lepo ali ga ne bih kupovao jer izlazi Windows 11. Pre bi čekao kada Win 11 izađe pa kupio Win 11 Pro. Mada Digital Licence je za kućnog korisnika majka.
 
Učlanjen(a)
15.05.2021
Poruka
34
Za poslovne primene licenca nije dovoljna. Potreban je i račun od zvaničnog distributera koji je plaćen sa računa firme, tj. kupca.
nije mi za biznis nego tako mi kazemo tu kao uzrechica, za kuchni rachunar sam hteo ali nisam bio siguran kolko od tih licenca su legit... i dali kad napravim format na pc opet na tog rachunaru vaziche kluch dali su oem dali se vezuju sa matichnom?
 
Natrag
Top