WinAvi Converter neki stariji do 9

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
40
Molim Vas sve da mi pošaljete neki stariji WinAvi converter sa serijskim brojem treba mi hitno ili ako može noviji sa crackom i postavite mi gde da ga skinem ili stari ili novi uz objašnjenje kako se krekuje jer sam zaboravio kako se radi krekovanje . To sam radio pre 5-6 godina ali sam zaboravio ! Hvala u napred !
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Molim Vas sve da mi pošaljete neki stariji WinAvi converter sa serijskim brojem treba mi hitno ili ako može noviji sa crackom i postavite mi gde da ga skinem ili stari ili novi uz objašnjenje kako se krekuje jer sam zaboravio kako se radi krekovanje . To sam radio pre 5-6 godina ali sam zaboravio ! Hvala u napred !

WinAvi Video Converter 9.0 + serial

Kod:
https://thepiratebay.se/torrent/6255661/WinAvi_Video_Converter_9.0___serial
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
40
WinAvi Video Converter 9.0 + serial

Kod:
https://thepiratebay.se/torrent/6255661/WinAvi_Video_Converter_9.0___serial

HyperSnap Hvala ti brate do neba !!!!!!!!!!!!!

Brate HyperSnap imam jedan problem sa WinAVI Video Converter 9.0 a radi se o sledećem , kada konvertujem neki film ili video klip kada ga hoću proverim ton je kao ubrzan ili zavija pa me interesuje da li si upoznat sa tim problemom i kako da podesim audio da bude sve u redu ? Hvala ti u napred i oprosti na smaranju ! Pozzz .
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Brate HyperSnap imam jedan problem sa WinAVI Video Converter 9.0 a radi se o sledećem , kada konvertujem neki film ili video klip kada ga hoću proverim ton je kao ubrzan ili zavija pa me interesuje da li si upoznat sa tim problemom i kako da podesim audio da bude sve u redu ? Hvala ti u napred i oprosti na smaranju ! Pozzz .

Ti si tražio taj Video Converter, nisi tražio bolji od toga...
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
40
Pa ima li neki noviji sa serijskim brojem , nalazio sam ja ali sa krekom koji ja neznam da krekujem . Postavi i najnoviji sa serijskim brojem ili mi objasni kako da se krekuje . Ja sam sve to zaboravio kako se radi to sam radio kao što napisah pre 5-6 godina i sada mi ne polazi za rukom ! Koristim OS Windows 10 . Hvala ti u napred ! Pozdrav !
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Pa ima li neki noviji sa serijskim brojem , nalazio sam ja ali sa krekom koji ja neznam da krekujem . Postavi i najnoviji sa serijskim brojem ili mi objasni kako da se krekuje . Ja sam sve to zaboravio kako se radi to sam radio kao što napisah pre 5-6 godina i sada mi ne polazi za rukom ! Koristim OS Windows 10 . Hvala ti u napred ! Pozdrav !
Vecinom se mora iskljuciti AV i programi pomagaci AV,da bi mogao nesto da krekujse.E posle imaju razni krekovi i Patchevi,koji u svom paketu imaju objasnjenje kako trteba da se uradi.Ako bas nisi dobar sa engleskim,onda nadji nekog da ti tu pomogne.Svaki Crack I patch imaju objasnjenje.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Problem je u kodecima za ubrzavanje zvuka a neretko i ffd show pravi problem najmanje problema je pravio klite mega codec pack
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Molim Vas sve da mi pošaljete neki stariji WinAvi converter sa serijskim brojem treba mi hitno ili ako može noviji sa crackom i postavite mi gde da ga skinem ili stari ili novi uz objašnjenje kako se krekuje jer sam zaboravio kako se radi krekovanje . To sam radio pre 5-6 godina ali sam zaboravio ! Hvala u napred !

Ako još uvijek tražiš WinAvi Converter sa serijskim brojem javi se preko PP

Capture.PNG
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2011
Poruka
9
Probaj tencoder, nema jednostavnijeg i sve radi!

Tencoder je đžaba, tj nema crackova i sličnih sr...a... A ni reklama...
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top