Win XP na USB

Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
Pozdrav drustvo. Zanima me da li je neko instalirao windows xp na usb stik.Znaci da mu usb mjenja hard disk. koji je proces i kako ide? da li je dovoljno samo ubaciti usb a iskljuciti hdd da bi se na njega snimio OS?
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
57
Čovek je pitao da mu USB stick zameni hard,znači na USB stick-u da instalira XP a ne da XP instalira sa USB stick-a...Dve potpuno različite stvari... metall pročitaj lepo šta čovek traži...;)
 
Učlanjen(a)
06.12.2013
Poruka
2
malo sam se zezao sa tim...to je neizvodljivo zbog same prirode operativnog sistema, u ovom trenutku,samo linux i to debian based(knoppix,puppy,lubuntu i sl) to odradjuju kako treba...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Probao sam i stigne do natpisa Welcam i izadje plavi ekran gde se pojavljuju razne greske i da se ide na F8 i proba startovati ponovo i tako u krug.Inace vidi sta je uspelo samo oda instalacije na Flesh:Screenshot_1.png
 
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
8
kad smo kod xp-a, moze li neko da mi pomogne oko aktivacije istog. instalirao sam originalan windows xp service pack 2 ali mi pojavljuje da istice za 30 dana. postoji li neki aktivator ili neko drugo resenje ? pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
evo kako ces aktivirati win xp ja sam radio bezbroj puta.
imas link videa stavi na 3:00 minuta i prati.
ovaj prvi dio je nebitan da te nezbuni
znaci u registrima ces morti pronaci folder "notify" njega obrises i to ti je to.naravno moras restartovati..
na videu imas putanju kako ces doci do foldera i necackaj puno to su registri i jako je pipljivo,samo notify obrisi ostalo nediraj.
 
Natrag
Top