WIKO - top mobilni za male pare

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
nekad je i LG telefon bio za spdačinu. nisi mogao najosnovnije stvari za povezivanje na računar da nađeš za njega podrška je bila nula. Stvari su se promenile.
inače hardver, reklama, garancija, servis, podrška sve to ulazi u cenu aparata. Ipak treba sve aspekte uzeti u obzir prilikom odabira.
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Tacno, sve to igra ulogu i svqko treba da proceni koje su mu mogucnosti.
Ipak tvrdim, da je WIKO jedan od solidnih sredina izmedju cene i kvaliteta.
 
Učlanjen(a)
19.12.2014
Poruka
20
Potrazi na amazon.com i ebay.com telefone ima dosta dobrih za nekih 150-200 dolara (lenovo i jos neke marke)
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
pa nisam bas siguran da ces dobiti isti kvalitet kao kod WIKO i to pogotovo za te pare.
Nije za dzabe dobio dobre ocene na anketi 2014 od strane citaoca "Computer Bild".
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Pa da iz Amerike, to je OK, ali kao sto je pisano ranije ide carina, posiljka itd.
Ja sebi tako narucujem Levis 501 :)
 
Učlanjen(a)
29.11.2014
Poruka
127
Izbjegavajte GSmart i ovakve firme kao WIKO. Kupujete mačka u vreći.
 
Učlanjen(a)
29.11.2014
Poruka
127
Za Lumiu 535 vrijedi ona kolko para tolko muzike. Prednost mobitela je veliki ekran, dobra prednja kamera, promjenjiva zadnja maska...ali nedostatci su ne baš dobra izrada što je čudno za seriju Lumia (recimo padne ti mobitel sa manje visine i raspadne se odma maska i baterija ispadne van) iako mobitel ne izgleda kao da je jeftine izrade, baterija bi mogla biti nešto bolja pošto je to ipak Windows Phone koji ima jako dobar Power Management, i zadnja koja je deal braker je neresponzivni ekran. Ne znam jeli to stvar sofwarea ili ne ali računaj da kroz 6-8 mjeseci izlazi i Windows Phone 10.
 
Učlanjen(a)
19.12.2014
Poruka
20
Cuo sam da ima neki problem sa tachom pa nzm da li je istina vidim po netu ima puno stvari o tome pa me interesuje da li je neko licno koristio
 
Natrag
Top