Član
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
205
Aj' bar stavi tačku na ono "F.C" ili još bolje, stavi samo "FC".

Inače, ako tabele nisu problem (iako prevaziđene davno), može to bolje čak i u Word 2003 da se uradi :cool:
 
Učlanjen(a)
15.12.2013
Poruka
9
Pa to i jeste WordPres , nije zamisljen za dizajn do bola , mada se na tome moze poraditi . Vise je jedan BLOG gde je u stvari bit na umetnosti i dizajnu , kao grani iste (posebno Web dizajn, Graficki Dizajn i Slikarstvo) . To je gotova tema , poslednja od svih , mada ako imas nekog ko hoce da plati , mogu da mu napisem sta hoce , a narocito WodrdPres sjat . Imam Parlax - WordPres , napisan i spreman , ali tu je 5000kg softvera , pa je logicno da ga nebih dao za 1000din . U svakom slucaju Hvala na primedbi , na mestu je . Ako te interesuje o cemu ti pricam imam Portfolio na YOTUBE
 
Učlanjen(a)
15.12.2013
Poruka
9
Sve sam sam napisao BOOTSTRAP , LESS......

U Portfoliu imas radove od onih koji za navigaciju imaju BULETSE (koliko para toliko softvera), pa do najjjjjjjj gde imas sve sto je danas moguce upotrebiti da uradis dizajn koji pre svega Gosn KORISNIK zahteva od tebe . Hvala na sugestijama POZZZZZZZZZZZ braca07

Bas sam rasejan I TO NE CMS , NEGO PESKE , STAVKU PO STAVKU DO DIZAJNA !
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
26.09.2014
Poruka
54
Pa to i jeste WordPres , nije zamisljen za dizajn do bola , mada se na tome moze poraditi . Vise je jedan BLOG gde je u stvari bit na umetnosti i dizajnu , kao grani iste (posebno Web dizajn, Graficki Dizajn i Slikarstvo) . To je gotova tema , poslednja od svih , mada ako imas nekog ko hoce da plati , mogu da mu napisem sta hoce , a narocito WodrdPres sjat . Imam Parlax - WordPres , napisan i spreman , ali tu je 5000kg softvera , pa je logicno da ga nebih dao za 1000din . U svakom slucaju Hvala na primedbi , na mestu je . Ako te interesuje o cemu ti pricam imam Portfolio na YOTUBE

Ovaj Arsenal... nije nikakav Wordpress, već najobičniji HTML rađen u Frontpage-u ili slično...
 
Učlanjen(a)
15.12.2013
Poruka
9
Ako mislis na portfolio u pravu si , to nije WordPres , ali pricalo se o sajtu bracinsajt.net16.net , koji je WordPres , gotova tema ,
screenshot.png

Trenutna tema
Twenty FourteenIzdanje: 1.3
Od Vordpresova ekipa
U 2014, naša podrazumevana tema vam dozvoljava da pravite odgovarajuća magazinska veb mesta sa slatkim, modernim izgledom. Izdvojite svoji omiljeni sadržaj početne stranice u mrežu ili prikaz slajdova. Koristite tri prostora za vidžete da biste prilagodili svoje veb mesto i promenite raspored svog veb mesta sa šablonom za stranu pune širine i stranom saradnika da biste prikazali vaše autore. Pravljenje magazinskog veb mesta sa Vordpresom nikada nije bilo jednostavnije.

Oznake: crna, zelena, bela, svetla.
I on se da lako urediti , ali za to nemam potrebu . Sluzi mi da malo odvedem misli u drugom pravcu i da eventualnim korisnicima prenesem nesto sto je interesantno ili aktuelno (do sada ga je posetilo 230 ljudi)! A o tome je bilo reci .
To su dva dizajna , a pricalo se o sajtu i Vasoj preporuci da bi bolje izgledao da je u WordPresu. Zato i jeste na besplatnom hostu , kao test .

Inace Vec sam napomenuo da najvise volim da sam napravim sajt . Ako je za korisnika , kako on zeli , ako za moju dusu kako ja to zelim u zavisnosti koje nove alate ili saynaja i trendove dodirujem .
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Tek sad ovako prekinut vidim da si digo temu iz 2014 , tooo brateee :D :D Probaj na google da ukucas Free Template .
Mora bre da izadju jedno 300 000 stranica , veruj :D Hvala za pivo :D
 
Natrag
Top