wbsajt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
I to je vezano za sajt...
Bez promocije istog džabe si ga i pravio;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
Imam i ja tim od desetak ljudi koji rade sa mnom, pa ipak svi konstantno unapredjujemo znanje iz oblasti marketinga...
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Imam ozbiljan problem, treba mi pomoc, ako neko moze i ZNA, ...... uzeo sam hosting kod besplatnog hostera karakteristike:
mesecni protok 80 GB, HDD 4 GB, neogranicen MAIL i sve ostalo neograniceno, na tom hostingu podigao sam SMF forum bazu, ali nzm kako da izmenim temu posto sam dosad radio samo sa phpBB i ostalim php, a za ovaj SMF nisam imao pojma, ako neko zna nek mi napise PM, a ja cu mu dati SIFRU i USER, naravno nebih davao svakome da me ne iz*ebe, ali hvala u svakom slucaju!!!
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
Imam ozbiljan problem, treba mi pomoc, ako neko moze i ZNA, ...... uzeo sam hosting kod besplatnog hostera karakteristike:
mesecni protok 80 GB, HDD 4 GB, neogranicen MAIL i sve ostalo neograniceno, na tom hostingu podigao sam SMF forum bazu, ali nzm kako da izmenim temu posto sam dosad radio samo sa phpBB i ostalim php, a za ovaj SMF nisam imao pojma, ako neko zna nek mi napise PM, a ja cu mu dati SIFRU i USER, naravno nebih davao svakome da me ne iz*ebe, ali hvala u svakom slucaju!!!
Nema prostije stvari nego da postavis temu za SMF... Nadjes temu koju hoces, arhiviras je i u admin panelu ides Themes and Layout... Skrolujes na dole i pise ti Install a New Theme... Tu izaberes temu i uploadujes...
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Brate to znam normalno mene interesuje samo editovanje, promena button, i ostalih ikonica i kerefeka, menjanje boje i to a ne postavljanje teme :) ... ako znas napisi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top