WarCraft CS

Član
Učlanjen(a)
03.05.2009
Poruka
134
LJudi, ako volite CS a volite i WarCraft (licno to su 2 moje omiljene igrice), mozete igrati na ovom jedinstvenom serveru:

^VIM^ WarCraft3 server.smile3

IP ovog servera je :
217.26.209.23:27062

Ali pre ulaska na server savetujem Vas da odete prvo na ovaj forum kako bi se upoznali sa pravilima i modom..

vimserver.freeforums.org

pozzzzzzzz :D
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ko je napravio ovaj mod svaka mu chast...prochitao sam na forumu info i moram da probam ovo.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Sinoc sam bio,mnogo je jak fazon...smorio me prvo admin,uzeo AWP i pocheo da mrachi...onda neki klinci prozivali da hakujem...LOL
U glavnom je fazon sa ultimate-om prejak...Chain lightning hahahah
 
Član
Učlanjen(a)
03.05.2009
Poruka
134
Sinoc sam bio,mnogo je jak fazon...smorio me prvo admin,uzeo AWP i pocheo da mrachi...onda neki klinci prozivali da hakujem...LOL
U glavnom je fazon sa ultimate-om prejak...Chain lightning hahahah

hehe reg se na forum i prijavi te admine, da ih se resimo zajedno.. a ako si zainteresovan da budes admin na tom forumu prijavi se.. trebaju nam nove snage ;)

zzppoo
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ma jok...na dosta foruma sam vec i moderator i staff i admin...a i retko igram CS...bash kad ne znam shta cu od dosade :D
Dolazicu ja na server,opushteno sa adminima...
Respekt

Dodato posle 23 Sati 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Jaooo kako sam se izlozhio na server...bruka!
Opletem ja i pochnu da prozivaju sa chit a lik shto igra sa mnom ima WH iz aviona se vidi a njemu ne kazhu nishta....ja se iscepao od smeha...dodje posle ovaj Admin i uzmem od njega Claws...znachi 10 rundi mi niko ajtema nije skinuo :D
I najjache pred kraj mape ide countdown....4 ,3 ,2 i onda napravim 2 HS-a u poslednjim sekundama ...gle' SS
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Samo ne znam zašto neće da se izbinduje shop...
 
Natrag
Top