Vrtoglavica

Član
Učlanjen(a)
26.09.2012
Poruka
59
Vec oko godinu dana mi se desava,ne bas svaki put ali kad ustanem krene da mi se vrti u glavi i skoro nista ne vidim ali prodje posle 15-ak sec..Danas sam pao i udari glavom da me boli vec 4h..Je l to normalno ili? :/
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Pretpostavljam da nije ništa ozbiljno. Verovatno si naglo ustao. Probaj da ne skačeš iz kreveta, nego polako, prvo sedi i sačekaj tih petnaestak sekundi, pa tek onda polako ustani. I meni zna to da se desi, ali samo tako, kad naglo skočim iz kreveta. A uzrok tome može da bude blaga anemija ili nizak pritisak.
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2012
Poruka
59
Zaboravio sam da kazem da sam juce kad sam to pao pao u nesvest,ni nesecam se tog pada :/
Jutros u krevetu mi se jako zavrti u glavi cim okrenem glavu na drugu stranu.Cim sam malo aktivniji ne vrti mi se u glavi ni nista..Ali ipak idem za 2,3h kod lekara ;)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Zaboravio sam da kazem da sam juce kad sam to pao pao u nesvest,ni nesecam se tog pada :/
Jutros u krevetu mi se jako zavrti u glavi cim okrenem glavu na drugu stranu.Cim sam malo aktivniji ne vrti mi se u glavi ni nista..Ali ipak idem za 2,3h kod lekara ;)

I treba, nije za zezanje ako je tako. Javi šta ti je lekar rekao.
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2012
Poruka
59
Nista ozbiljno,zabranio mi komp na 2,3 dana dok ne prestane da mi se vrti..Sutra idem da vadim krv i tako..Kaze da dugo sedim za kompm i padne mi pritisak a nista ne jedem. :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
E pa eto, i jeste banalnost, kao što sam ti odmah rekla. Poslušaj lekara, i biće sve u redu. ;)
 
Natrag
Top