Član
Učlanjen(a)
14.09.2010
Poruka
2
koja vrsta goriva ide za koji auto ? kako to mogu da znam,gde bih to mogao da nadjem,znaci da li neki mercedes koristi dizel ili bezolovni ili evrodizel itd...
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
Uf! Nemoj tu da pogrešiš, to su skupe greške, ukoliko u dizelaša sipaš benzin ili kontra. Većina Mercedesa za koje ja znam, a ne znam da li je tako kod svih modela, u oznaci ima ono 'D' koje označava da je vozilo dizelaš, na vratancima od rezervoara gotovo uvek stoji oznaka za pogonsko gorivo, često i na samom čepu, na kraju - benzin i dizel imaju vrlo različit miris, pretpostavljam da ne vredi da ti pričam o vizuelnim razlikama na motoru? Sve u svemu, ni slučajno ne sipaj dok nisi siguran siguran na koje gorivo ide taj automobil. Greške između običnog i evrodizela i nisu strašne, stari Mercedesi idu na običan dizel, noviji na evrodizel, ja vozim benzinca pa ne znam ali mislim da tog običnog dizela više i nema, sve je eurodizel.
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2010
Poruka
2
ma znam ja za sebe,nego moram da naucim za svaki auto koja vrsta ide a nemogu nigde da nadjem da li neku knjigu ili sta vec...
 
Natrag
Top