Vremenski tajmer za bojler

Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
89
ok je. ako mislis da ti treba tajmer za bojler ti ga ugradi. sta mogu drugo da kazem. pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
80
naravno,ja imam tajmere po kuci kod svih velikih potrosaca,i to one kineske najeftinije,mehanicke.ja mislim da ovaj na bojleru gura vec petu godinu.ogromna usteda struje.i naravno bez maltretiranja oko toga da mora da se ceka ponoc.4 puta jeftinije,je dovoljan razlog.meni se bojler pali oko 01 i gasi u 7.45,sto eliminise cak i nestanak struje
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
80
nadjes kabl koji ulazi u bojler,preseces ga,produzis,na jedan kraj montiras og za na zid uticnicu,a na drugi kraj koji ide iz bojlera utikac.tajmer ukljucis u uticnicu a utikac u tajmer.izvrsis kontrolu,zato sto tajmer moze da prekine samo ili fazu ili nulu,nesme tinjalica da zmiri na bojleru kad tajmer prekine,ako zmiri to znaci da je prekinuo nulu,a treba fazu,da nebi bojler ostao pod fazom.tada samo okrenes tajmer iz uticnice za 180,da bi prekidao fazu
 
Učlanjen(a)
19.03.2015
Poruka
1
e to bih morao probati ...ali me zbunjuje ovo sto sam procitao na starnicama firme Proxxon ...da je na izlazu " nestabilna struja "???? Koga god sam pitao ne kuzi sta bi to trebalo biti !
 
Natrag
Top