Vracanje podesenja widows 8

Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Ako ti je orginalan moraš imati i prijavljen račun kod microsofta ,zatraži pomoć za oporavak a nadogradnju ako nisi vršio možeš samo kroz trgovinu microsofta Windows Store ,drugčije nejde jer sam sam vršio nadogradnju sad zavisi koji jesu windowsi.Ali prije svega ako nisi kreiraj račun s mailom jer bez toga ništa nećeš napraviti onda u Windows Store i nadogradi sistem te ništa ne diraj dok ne završi nadogradnja jer traje dosta dugo znači sad i nemaš start dugmeta na deskopu.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2013
Poruka
55
Hvala ljudi probacu da zatrazim pomoc za oporavak i nadogradnju.A za sifru na tastaturi da bi se vratila podesenja neznam kako bi moglo ici i koja bi mogla biti jer koristim Toshiba Satellite laptop.
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
138
Da se ne bi sa ovim zezali postoji par extra alata kao sto su Norton Ghost ili drugi na starijim ili novijm Hirens Boot diskovima napravite Bekap celog windowsa i kad vas sistem zeza ili ne radi dobro podignete pomocu Norton Ghost sistem kakav vam je bio i prvog dana kad ste ga instalirali ja ga koristim deset godina i to je prvo sto uradim kad instaliram novi cist sistem napravim bekap i uzivam nema zajebavanja sa glupostima
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Da se ne bi sa ovim zezali postoji par extra alata kao sto su Norton Ghos ili drugi na starijim ili novijm Hirens Boot diskovima napravite Bekap celog windowsa i kad vas sistem zeza ili ne radi dobro podignete pomocu Norton Ghosta sistem kakav vam je bio i prvog dana kad ste ga instalirali ja ga koristim deset godina i to je prvo sto uradim kad instaliram novi cist sistem napravim bekap i uzivam nema zajebavanja sa glupostima


Upravo tako. Samo što ja koristim Acronis-a. Ali dobar je i taj program....
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
138
Da zaboravio sam da pomenem Acronis za pravljenje bekap windowsa i on je extra ali navika je cudo...nekako sam se vezao za Norton Ghost.
 
Natrag
Top