Vracanje podesenja widows 8

Član
Učlanjen(a)
03.01.2013
Poruka
55
Koristim windows 8 iz 2012. ali naravno stara dobra brzopletost posle instalacije(koja je bila pripremljena na kompu ne na dodatnom CD-u) nisam uradio rezevnu kopiju sistema kod vracanja na predhodna podesavanja sistem mi odobrava samo nekih mesec dana.Sta je za raditi s obzirom da se komp solidno usporio a u njemu je originani sistem ne krekovan dali da nosim na reinstalaciju i ubacujem krekovani sistem ili ima neka caka za restovanje?
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2013
Poruka
55
Hvala na savetu ali su u ova tri posta data objasnjenja za one koji imaju instalacioni disk ali ja njega nemam instalacija je vec bila pripremljena u kompu ja sam samo unosio podatke,stiklirao potrebno i naravno NEXT misem
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
23
Neznam zašto ne pokušaš počistiti windowse sa nekim alatom poput ccleanera,ili registry recyclera,i skenirati na viruse sa malwarebytesom ili nekim drugim free alatom za malware,i vjerujem da če windows oživiti. Inače čuo sam da zbog lošeg kernela windows 8 nakon nekog vremena drastično uspori.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2013
Poruka
55
Pokusavao sam sa tim alatima ali ne pomaze puno sobzirom da je posle instalacije proslo godinu ipo verovatno se je nakupilo dosta nepotrebnih stvari
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Ukoliko ti je Windows 8 originalan, odnosno aktiviran serijskim (ne aktivatorom), probaj videti u Windows Update postoji li nadogradnja (update) na Windows 8.1 i instaliraj!
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
23
Pokusavao sam sa tim alatima ali ne pomaze puno sobzirom da je posle instalacije proslo godinu ipo verovatno se je nakupilo dosta nepotrebnih stvari
Počisti sa ccleanerom registar,ne samo povijest i cache,a programe koji ti ne trebaju prije toga deinstaliraj
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Koristim windows 8 iz 2012. ali naravno stara dobra brzopletost posle instalacije(koja je bila pripremljena na kompu ne na dodatnom CD-u) nisam uradio rezevnu kopiju sistema kod vracanja na predhodna podesavanja sistem mi odobrava samo nekih mesec dana.Sta je za raditi s obzirom da se komp solidno usporio a u njemu je originani sistem ne krekovan dali da nosim na reinstalaciju i ubacujem krekovani sistem ili ima neka caka za restovanje?


Ako je laptop u pitanju vjerovatno je napravljena recovery particija tako da bi mogao pokrenuti recovery. Naravno moraš samo znati koja je kombinacija taster tipki sa tvoj laptop...
 
Natrag
Top