Vracanje obrisanih dokumenta,slika

Član
Učlanjen(a)
07.07.2010
Poruka
7
Probah, ali neće, kod već ima neki njegov V19X-68605-H67HS-GH4CB-KM9XW, i ispod traži odmah License key, to je za personalnu registraciju.

A za profesional -uce license, onda traži da otvorim license file, jer ne mogu upisati u prazna polja ime kompanije i ključeve koje si mi napisao!

Ili ja grešim u postupku, pa mi objasni. Hvala druže.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Probah, ali neće, kod već ima neki njegov V19X-68605-H67HS-GH4CB-KM9XW, i ispod traži odmah License key, to je za personalnu registraciju.

A za profesional -uce license, onda traži da otvorim license file, jer ne mogu upisati u prazna polja ime kompanije i ključeve koje si mi napisao!

Ili ja grešim u postupku, pa mi objasni. Hvala druže.

ono je bio serijal sa sajta serial.ws.......

da sada sam video kod mene.......ja imam registrovanu 3.2 verziju.....sada cu naci instalaciju i javljam........
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Probah, ali neće, kod već ima neki njegov V19X-68605-H67HS-GH4CB-KM9XW, i ispod traži odmah License key, to je za personalnu registraciju.

A za profesional -uce license, onda traži da otvorim license file, jer ne mogu upisati u prazna polja ime kompanije i ključeve koje si mi napisao!

Ili ja grešim u postupku, pa mi objasni. Hvala druže.


Otvori ovaj licencni fajl sto je u folderu........


Kod:
http://www.mediafire.com/?s7n1ice5eb0bcfd
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2010
Poruka
7
BRAVO. Prihvatio je! E sada ću skenirati, pa javljam kako je prošlo. Juče mi je govorio, da ne mogu izvući ništa ako je veće od 64kb, jer nemam key. Reko OK, i izvučem nešto ispod 64kb, i izvuče, ali samo ikonica fotke. Verovatno jer je mnogo mala, pa videćemo kako ću sada proći. Javiću za oko pola sata, tj zavisi od skeniranja, ali bogami, treba da povratim baš dosat fotki, pa možda se i oduži. Ali javiću odmah po skidanju.

Hvala puno, javljam uskoro...

Živ bio :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
BRAVO. Prihvatio je! E sada ću skenirati, pa javljam kako je prošlo. Juče mi je govorio, da ne mogu izvući ništa ako je veće od 64kb, jer nemam key. Reko OK, i izvučem nešto ispod 64kb, i izvuče, ali samo ikonica fotke. Verovatno jer je mnogo mala, pa videćemo kako ću sada proći. Javiću za oko pola sata, tj zavisi od skeniranja, ali bogami, treba da povratim baš dosat fotki, pa možda se i oduži. Ali javiću odmah po skidanju.

Hvala puno, javljam uskoro...

Živ bio :)

za slike ti je neprevazidjen Photo Recovery Genius....sto ne uspe vratiti File Scavenger ovaj ce verovatno povratiti.....
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2010
Poruka
7
evo kako stoje stvari! Povratio je ikonice, tj fotografije, ali ih ne mogu videti. Dakle, ja imam brdo ikona, koje su teske po 2.85 MB, i td, dakle bas onakve kakve su i bile prilikom fotografisanja. Ali ih ne mogu otvoriti. Probah U acdsee, fotoshopu, peintu, nece da se otvore. Ali mi nije jasno, ipak su teske 2 i vise MB dakle da postoje, mozda ih samo ne mogu otvoriti, ili su vec trajno izgubljene. Ako ste imali slican prblem, mozete me savetovati sta da radim dalje.

Inace, OK probao bih i taj drugi program, ali sigurno mi treba i key, tako da cu ja to tesko pronaci na netu.

Ako imas link za Photo Recovery Genius sa key-om, baci pa njime da probam. Mada verujem da mogu nekako da otvorim i ove jer ipak imaju u sebi tih 2 i vi[e MB a skupa u folderu oko 2,5 GB
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top