Vracanje obrisanih dokumenta,slika

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ajd probaj sa Photo Recovery Genius.....imas serijal u folderu

lI4Fbs1.png


:download:


Kod:
http://www.mediafire.com/?4bj94esk5xtkat5
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2010
Poruka
7
OK, sada cu da skinem. A sta kazas za ono sto ih vidi kao 2.2MB a ne otvara ih, hm?

OK, pokrenuo, registrovao, i sada scenira, ali me nije pitao koji folder, vec D particiju, pa ce mo da vidimo, kaze treba mu oko 20min.

Skenirao, nije nasao nista, ili nisam znao da ga koristim...Sada sam pustio ponovo, pa ce mo videti, sada ce da zavrsi.

Bilo bi dobro ako znas kojim programom bih mogao da otvorim one fotke koje sam vec povratio, kako bih uspeo da ih otvorim???

Polako vracam izgubljene fotke u full-u, javicu kad zavrsim ;)

Evo ovako>

Vratih jedno 90% fotki, i to u full-u, po neka ima skraceno dole na prier onako crno po duzini, a neke su posecene sa delovima drugih fotki, ali ima i takvih istih celih.

Sad ne znam da li ima neki program koji bi ih slozio.

Pustio sam i program ovaj:

ArtPlus sa stranice Digital Photo Recovery - Recover lost images and videos from your digital camera memory card! ali mi treba Key kako bih i njime povukao neke fotke.

Ako moyete pronaci Key ya ovaj program, mogao bi da ga iskoristim. Dakle, dva pitanja, da li ima programa koji ce da spojim razbacane delove fotki po raznim fotkama i key za ovaj program!!!

Hvala puno, i do sada je odradhen uspesno veliki posao!

Boki, jel imas key za ArtPlus digital ili ceo full ?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki, jel imas key za ArtPlus digital ili ceo full ?

Ma imam ja toga dosta........

dcS6VKzs.png


Medjutim ti si trazio taj alat seriju 6 i za nju neces naci kljuc nigde....ja imam verziju 5.1 sa serijalom.....

Zavrsice ti isto posao .....evo program sa serijalom......potpuno je isti rad sa njim kao i sa verzijom 6

:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/?zd8wd6g88e88akx

Tutorijal o nacinu rada sa ovim alatom......

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
14.06.2013
Poruka
4
Ako moze pomoc,slucajno sam mojom greskom formatirao pogresnu particiju sa quick format sa Hiren's BootCD koja je bila zakljucana sa BitLockerom,e sada pokusao sam i sa Recuva,GetDataBack,EaseUS Data Recovery,File Scavenger,R-Studio ali ni jedan ne moze da pronadje podatke koji su bili na toj particiji, da napomenem "nisam nista upisivao na tu particiju od kakao je formatirana" znaci samo sam pokusavao da sa navedenim programima pokusam povratiti podatke ali nazalost ni jedan mi nije uspio pomoci.Da li je to mozda zato jer je ta particija u tom momentu bila zakljucana sa BitLockerom i da li je moguce ikako da povratim podatke sa te particije?
 
Natrag
Top