Volite li kišu?

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ne volim kišu iako nekad prija, kao osveženje.
Nije sramota pokisnuti ako ne može da se izbegne ali je nezgodno ako se čovek prehladi pa posle taktizira čim vidi oblake.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Uglavnom ne...posebno jesensku, ali zato kad ovako užegne....prosto je obožavam
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Ja volim kišu, pogotovo ovih dana, ovo je pravo vreme za mene.
Letnje, jesenje, jedino ne volim u zimskom periodu kišu.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Nemam ništa protiv prolećnih i letnjih kiša. Ali jesenje kiše ''ubijaju u pojam''. Tačno je da je početak jeseni sezona kiša. Ali nekako, kiše u oktobru deluju ''depresivno''....Još ako se nastave i do polovine novembra, onda stvarno....wacko2

Obično imam dva kišobrana. Jedan (lepši) držim u kolima. A onaj manji i ''ružniji i kineski'' držim u torbi za svaki slučaj. I tako vremenom, on se u torbi sav deformiše. Žice ''probiju'' platno....itd. A kiša me obavezno zatekne nesperemnu. Obavezno negde na sred ulice i onda moram da raširim baš taj ''deformisani kišobran''...:vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Kišu mrzim toliko da to nije normalno,totalno je depresivna i užasna ...najgora muzika se sluša na radiju,najgori program je na TV-u ...čitala sam negde da se najviše samoubistava dešava kad kiša pada ...grozno
Hajde i nekako letnja kiša ali kad dodje kišni period u proleće i jesen prosto je neverovatno smor :(
Uzgred jel ima nešto na TV-u ili da oštrim kolac,spremam konopac ili pojedem tonu čokolade :lol:
 
Natrag
Top