Vojvodina je još uvek u Srbiji?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Vojvodina je još uvek u Srbiji?
6. avgust 2009.

vojvodinagrbveci1157020090414053928.jpg


Tokom dana, javilo se dosta naših ljudi, ogorčenih činjenicom da RTS neće prenositi utakmicu Vojvodine protiv Austrije. Postavljali su pitanje da li je Vojvodina još uvek deo Srbije, i pitali se ko procenjuje šta građani žele da gledaju za svoj novac.


Imaju najbolji rezultat od svih srpskih klubova i dovoljno atraktivnog protivnika.

Takođe, argument da će oni koji plaćaju pretplatu vojvođanskom javnom servisu, imati priliku da gledaju večerašnji meč ne stoji, poslednji put kad smo se raspitivali, Vojvodina je bila deo Srbije, a njihov najuspešniji klub je u jedinstvenoj ligi ove zemlje izborio plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope.

To bi bilo isto, kao kada engleski BBC ne bi prenosio mečeve Endija Mareja, van Vimbldona, pošto postoji škotska varijanta najstarijeg javnog servisa na svetu.

Da li ovo znači da, sledeći put, kada mlada reprezentacija Srbije bude igrala u Novom Sadu, nećemo gledati „orliće“?

JA ISKRENO SAM JEDAN OD MNOGO NJIH OGORCENIh :mad:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Katastrašno, još ja na selu nisam imao ništa osim tv-a i nema prenosa, kako me samo nervira kada kažu javni servis građana Srbije itd glupi marketing
bangheaddouble.gif
 
Natrag
Top