Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
162
Zna li neko ima li neka prodavnica alkoholnih pica koja ima malo skuplje i kvalitetnije vodke? Tipa Stolichnaya Elite, Jean-Marc XO, Crystal Head, Sobieski, itd... Mislim, ne mora biti neka od ovih, ali da ima nekih od 3-4-5-6000 dinara. Treba mi za poklon. :) Hvala.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Mislim da takvih radnji sad ima u svim hipermarketima. Male radnje polako nestaju, ali čini mi se da ona u Makedonskoj ulici blizu Doma omladine još uvek radi. Mislim da i u Knezu ima neka, a ima i onaj C market u Čika Ljubinoj koji prodaje malo luksuzniju robu. To ako ti treba baš votka. A ako tražiš nešto zanimljivije i kreativnije, mislim da je pravi izbor Rakia & Co - giftshop na Terazijama. Sjajne ideje i još zanimljivija pakovanja.
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
162
Mislim da takvih radnji sad ima u svim hipermarketima. Male radnje polako nestaju, ali čini mi se da ona u Makedonskoj ulici blizu Doma omladine još uvek radi. Mislim da i u Knezu ima neka, a ima i onaj C market u Čika Ljubinoj koji prodaje malo luksuzniju robu. To ako ti treba baš votka. A ako tražiš nešto zanimljivije i kreativnije, mislim da je pravi izbor Rakia & Co - giftshop na Terazijama. Sjajne ideje i još zanimljivija pakovanja.

Hvala! Bas vodka mi treba. Covek sam pravi rakiju, a vodka mu je omiljeno pice, tako da... :D
Trazio sam Crystal Head Vodku. Originalna ambalaza skroz. Firmu drzi Dan Aykroyd. :) Jedino neko iz Svajcarske da mi posalje.
220px-Crystal_Head_Bottle_Shot.jpg
 
Natrag
Top