VLC,AlexTv i drugi Player

Član
Učlanjen(a)
12.06.2010
Poruka
28
Dali je moguce oni kanali koji ne rade da se izbace iz liste jer ovako stvaraju samo konfuziju. Na listu ima preko 100 kanala a od njih rade evo recimo 30-tak, il jednostavnije da se vovede favorit lista od svih kanala. Alex?
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
17
imam jedno pitanje. zamolio bih nekog ako moze da mi pomogne oko ovoga. do juce su mi svi kanali da kazem fino radili i onda odjednom vise nece ni jedan da se pusti... kliknem na rts1 , pink itd i nijedan nije u funkciji... jel moze neko da se potrudi da mi malo pojasni koriscenje ove televizije.. ako nije problem bio bih puno zahvalan ! hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
84
imam jedno pitanje. zamolio bih nekog ako moze da mi pomogne oko ovoga. do juce su mi svi kanali da kazem fino radili i onda odjednom vise nece ni jedan da se pusti... kliknem na rts1 , pink itd i nijedan nije u funkciji... jel moze neko da se potrudi da mi malo pojasni koriscenje ove televizije.. ako nije problem bio bih puno zahvalan ! hvala.

Ukratko ovako, ove kanale što smo do nedavno gledali, treba inače platiti da se mogu gledat, mi smo gledali džabe a oni su rekli dosta, nemože to više tako, plati pa gledaj!

Dali ti je sada jasnije ?
 
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
351
Hemofarm-Partizan
poluvreme 39:36

sada je 75:62 za Partizan
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top