VLC,AlexTv i drugi Player

Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
samo jedno pitanje... zasto su svi kanali HD!!?? vecina ljudi koristi nedovoljno brz internet za normalno ocitavanje tih kanala... da li moze da se uradi neka opcija za malo losiji kvalitet... ta opcija je bila na nettvplus... p.s. svaka cast za program

Dodato posle 13 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

svaka cast za program.. extra je... samo je po meni jedina zamjerka sto su svi kanali dati HD... malo je ljudi koji koriste dovoljno brzu internet konekciju da bi kanali radili normalno... interesuje me jel se moze uraditi ista po tom pitanju??? na nettvplus je bila ta opcija da se umanji kvalitet slike u zavisnosti koju internet konekciju korisitmo...

to nazalosti nije moguce za to bi trebalo da se salje signal u losijem kvalitetu ali ako imas neke liste sa takvim kanalima slobodno salji na pp pa bice postavljeno u novoi verziji cete imati mogucnost da odaberete liste iz menia koje se takodje automatski updatuje

radim na tome ima mnogo posla
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
11
Alex koristio sam tvoj player,ali sad kad sam reinstalirao komp skinem instalaciju i to nekoliko puta i uvek se pojavi file corupt,imam i instaliran net framework 3.5 i windows instaler 3.1,i ne znam do kakve greske to dolazi :S
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
101
to nazalosti nije moguce za to bi trebalo da se salje signal u losijem kvalitetu ali ako imas neke liste sa takvim kanalima slobodno salji na pp pa bice postavljeno u novoi verziji cete imati mogucnost da odaberete liste iz menia koje se takodje automatski updatuje

radim na tome ima mnogo posla

Da li je moguce namestiti proxy i kako na tvom player-u jer mi je net sa proxy-em.................... :(
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
14
ekadasaminstalira ovu najnoviverziju alexiptvpitao me je me nesto yugoslavija i to a ja sam izabrao yugoslavija i imao sam samo 70 i kusur kanala tako da sam se vratio na staru verziju gde ima oko 400 i kusur...Samo kada bi jos program imao i search kanala :dance2::dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
ekadasaminstalira ovu najnoviverziju alexiptvpitao me je me nesto yugoslavija i to a ja sam izabrao yugoslavija i imao sam samo 70 i kusur kanala tako da sam se vratio na staru verziju gde ima oko 400 i kusur...Samo kada bi jos program imao i search kanala :dance2::dance2:

yugoslavija je samo dodatna opcija inace ides na alextv-world i imas sve kao pre

znaci jugoslavija
rumunija
rusija
itd..........
su samo dodatne opcije

Search kanala nema zato sam podelio kanale po Drzavama ali je u planu pomocu tastature ili daljinskog upravljaca da ukucas kanal broi kao na tv
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.06.2010
Poruka
34
Alex svaka cast za player ! dali postoji mogucnost da se ubace jos neki Srpski kanali pink plus , b92 ?
 
Natrag
Top