Višestruki selekt miša levim klikom

Član
Učlanjen(a)
12.02.2012
Poruka
25
Pozdrav imam jedan problem sa XP-om,naime kada levim klikom miša kliknem na neku datoteku on mi obeleži više datoteka odjednom i da dupli klik sve ih odjednom otvara molim ako je neko imao takva iskustva da mi pomogne da isključim to.Nebi obarao sistem jer nemam drajvere.

HVALA.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ajde da napravimo mali test sa tim misem, ovo je oproban trik... udji u kontrolni panel , znaci start, settings, control panel. E sad, pritisni ikonu Mouse. Sada stikliraj kucicu gde pise "switch primary and secondary buttons". Sta si uradio?, ...pa prakticno sada desno dugme preuzima funkciju levog, a levo desnog i testiraj misa. Znaci sve je sada kontra. Ako i pored ovoga nesto ne valja, onda postoje nekoliko mogucnosti, da je mis totalno otiso, da je Win nekako poremecen ili rad virisa.
U prvom slucaju, problem se resava kupovinom novog misa, nekih dva evra ili otvaranjem i ciscenjem alkoholom, unutrasnjosti misa.
U drugom slucaju, reinstalacija sistema, a u trecem se mora platiti ceh, zbog potcenjivanja upotrebe antivirusa. Ja se ipak nadam da je problem u stroki koja se uhvatila izmedju dugmica, mada problem ponekad moze biti i posledica igranja registrom, kod poremecaja hooks- loop. Izvrsi restore point, pa vrati stanje, ako si nesto pipao.
Pozajmi ili kupi misa, pa probaj. Sto se tice drajvera, mislim da postoje programi koji vrse iskljucivo bekap drajvera na drugoj particiji, pa posle reinstalacije sistema, samo izvrsis vracanje starih. Samo sto zaboravih koji program bese. Vidi u google, bekap drajvera kako se radi.
 
Natrag
Top