Vip Android 2 ZTE Roamer

Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
29
Telefon ima fabričku grešku u vidu mikrofonije što se u javlja u toku razgovora u 3g ili običnoj mreži.Reklamirao sam ga u vip-u i posle mesec dana ga dobio sa servisa,promenuli su zvučnik i neki deo na ploči kao i drugi softver i izgleda da je to problem bio.Zasad radi dobro jedino u početnom zvanju nekog se kratko čuje pisak...Telefon mislim da treba zaobilaziti u širokom luku i ako uzimate neki android samo Samsung,HTC I Nokia dolazi u obzir, to su ipak proverene marke.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
29
Koristi preko Wife mreže da skidaš,samo upari preko neke mreže bili bi najbolje ako kući imaš Wife ruter preko telekoma ili nekog drugog.Tu se ne plaćaju podaci koje skineš.Moraš samo šifre da ukucaš i to je to.Lupiš neku šifru npr 1111 na mob i ruteru isto tako potvrdiš i možeš da skidaš bez problema jedino još mora da ti bude uključeno u podešavanju u mobilnom nalozi i sihronizacija ulkjučiš opciju...i U Wife veza i mreže nađeš prenos podataka omogućen i otkačiš tu opciju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
29
Za isključivanje 3g mreže uđeš u Wife veze i mreže,zatim mobilne mreže i opciju prenos podataka isključiš i nemaš više pristup internetu....
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
29
Još jedan savet ako je neko uzeo preko vip-a telefon imate 3 dana da zamenite za drugi od potpisivanja ugovora,najbolje da tražite odmah drugi mobilni samsung galaxy young,fit,Nokia 300,LG Bali...Nemojte ponovo uzimati isti model.Moj komšija je je isto tako uzeo pa mu davali tri ista i stalno isti problem se javljao,dok nije dodao još 5000din u uzeo samsung galaxy fit ali zapamtite imate samo tri dana mogućnost da zamenite.To vam niko neće reći,slučajno smo saznali od poznanika,nažalost ja nisam uspeo jer nisam znao za to,ako sam nekom pomogao vi javite šta ste uradili.
 
Član
Učlanjen(a)
11.03.2012
Poruka
0
Da li neko zna kako da prebacim fotografije na memorijsku karticu, ili da li postoji opcija da se direktno smesti na SD, ja nisam mogao da provalim ?
 
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
1
E ovako,treba mi pomoc oko konkcije telefona sa PCom,ali samo u odredjenim konkcijama. Tipa kao sto stariji telefoni sa ANDROID operativnim sistemom mogu da se povezu na iternet preko USB kabla,tako verovatno i ovaj moze. Ali mi treba pomoc kako ti da izvedem! :) :) :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2012
Poruka
1
cao ljudi ja sam nov sad sam se registrovao da bih vas pitao nesta a ja vas molim da mi odgovorite na pitanje!!!!
juce sam uzeo vip android 2 i telefon mi je za sad ekstra ali imam problem neznam sta da radim neznam kako da udjem na blutut i neznam da instaliram igo navigaciju(((((neznam gde da je skinem posto ne mogu da nadjem besplatnu verziju))))) posto mi de decko iz vipa rekao da je ona naj bolja za njega!!! ja bih vas zamolio ako znate nesto visekako se i sta instalira i ako znate neki link da skineb blutut i navigaciju!!!hvala unapred!!!
 
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
2
Ljudi uzeo sam telefon pre 2 meseca dobio sam od brata za rodj dali mi mozete pomoci zasto nemoze da radi internet sta treba da uradim da bih proradio kazu za tu 3g mrezu sta mislite dali mi mozete pomoci ako neko sup nes zna neka mi odg ili da mu posaljem na fbu zahtev da mi pomogne molim vas odgovoritemi kako da proradi internet mislio sam da su parametri ali nisu on nadje uredjaj na wifi al nece da se prikaci i nece da radi preko kredita sta vi mislite?
 
Natrag
Top